Sayfa 38/241 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1926 madde; 297 - 304 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bugünkü al sat kimin..pasta rica etsek..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidirâ€

2. metronun elinde kaldı 320 bin lot mal o ilginç galip çıkmadı tahtadan herşey olabilir...

3. Bilancoda iyi birşey gördüm Esas faaliyette 4 trilyon gibi güzel kara dönüştürmüş şirket.gecen yil 9 trilyon zarar yazmisti sirket.
    Şu finalsal giderleri düzeltmeyi başarırsa ileriye dönük umutlar yeşerebilir...

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    metronun elinde kaldı 320 bin lot mal o ilginç galip çıkmadı tahtadan herşey olabilir...
    Matrix te metroda 148 bin lot gözüküyor..bir yere mi virmanlar yoksa bir cep ayrı cep mı oldu bakmak lazım..

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. oriyen 73 pasta için teşekkürler.
    bilançoyu detaylı incelemedim.ancak inceleyenler var.belekkimi üstad bundan sonra ne olur.bir tahmininiz var mı?
    burada yıllarını heba etmiş ortaklar var.
    öngörünüz varmıdır.
    teşekkürler.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by bahtsız bedevi Yazıyı Oku
    oriyen 73 pasta için teşekkürler.
    bilançoyu detaylı incelemedim.ancak inceleyenler var.belekkimi üstad bundan sonra ne olur.bir tahmininiz var mı?
    burada yıllarını heba etmiş ortaklar var.
    öngörünüz varmıdır.
    teşekkürler.
    Mazlumun olanıydı..şahsen ben kar bekliyordum ancak finalsal borç karı torpulenmistir. Kısa vadeli de borç sıkıntı..anlamısta değilim 9 ayda kısa vadeli de borç bu kadar nasıl artar. Beceri oyunları..yarın bilanço bilindiği için olumsuz sınırsız olur derim. Hatta ters köşede yapabilir. Çünkü şirket çok uzun zaman sonra esas faaliyet karı elde etti. Tek çeyrekte 5.5 trilyon karlı hiçte fena sayılmaz. Yani bardağın boşuna mı dolusunami bakmak lazım..

Sayfa 38/241 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •