Sayfa 388/1001 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Nebati:
    - KKM'yi geçici olarak getirmiştik, hala geçici olarak -görüyoruz
    - KKM bence çağın buluşu oldu, TL'ye istikrar kazandırdı, önümüzdeki dönemde de Türkiye ekonomisinin önemli enstrümanlarından biri olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Takip eden var ise hatırlatayım dedim.
    Olmazmı,tersten var,nuriş deli petroyu indirtip buna yüklenin dedi,bugün delisi 93 gördü,bir varki tradeci oldugum için hiç yakalanmadan 150 cıvarından buralara geldim tradelerlen,yanlız kentte ele geçtik,oda kardan zarar 150-250 takılmıstım oda 165,zamanında delisi 800-kent 500 idi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nebati:
    - KKM'yi geçici olarak getirmiştik, hala geçici olarak -görüyoruz
    - KKM bence çağın buluşu oldu, TL'ye istikrar kazandırdı, önümüzdeki dönemde de Türkiye ekonomisinin önemli enstrümanlarından biri olacak
    Önemli neyi kastetti acep,galiba seçilirsek dedi !!!,oy verecekler dikkatli olsun,diyorki el koyacağız...devaml belirtirim bunu,gelecek zaman döngüsünün içindedir,bu döngüyü eski insanlarımız ve özel kişiler bilirdi,çünkü bu bir bilim sanatıdır geçmisten geldigi için sırrı ney hala bilemiyoruz,antik ve kadimlen ugrasanlar bu bilgiye nasıl ulastı bilemiyoruz,neyse biraz derin konudur,söz neydi,eyyy devlet baba malım,mülküm beni bakmıyor al malımı mülkümü sen beni bak,ha işte cuk diye simdi oturdu RTE zamanına gelmeside ilginç,adam zaten Türk degil,buradada Orhun yazıtları devreye giriyor,ne der yazıtlar,TÜRKÜ TÜRKTEN BASKASI YÖNETEMEZ,YÖNETİRSE TÜRK MİLLETİ SAVRULUR,Osmanlı devsirme oldugu için ondan yıkıldı,zaten TÜRKLÜGE KARSIYDI...Bazı dingiller buraya gelip (trol) RTE'nin sistemini savunuyor,yahu sistemde bu yazılıp çizilmis nesini savunuyorsunuz yalakalarıylan,neden ilerisini düsünmüyorsunuz,icrat belli batırım ekonomisi,TC tarihinde hiç böyle batırımlık olay yasanmamıs,80 de 70 cent olayı vardı,yine böyle olmamıstı,merkezin rezervi yine vardı artıda,borç ise böyle degildi,çogunlukta nakit vardı,mal yoksa sebebi MC HÜKÜMETİNİN KARABORSACILIGI SAVUNA METODU sag hükümeti gelirse bolluk bereket,sol Atatürkçü hükümet gelirse kıtlık !!!,zaten kıbrısı ecevit aldıgında dar bogaz basladı,biden itinin çektigi baslar ülkemize ambargo uyguladı kenan evren darbesine kadar,ABD puşttur,içimizi menderese kadar hiç bilmiyor kapalı kutuyduk,natoya girdikten sonra pandoranın kutusu açıldı,en kötüsüde RTE zamanında kozmik odaya girdiler,esasında odayı açtırmak isteyenler idamlıktır,ama ne yazıkki pişkince hala ülkeyi yönetiyorlar,destek veren çıkarcı ve aptallar sayesinde... kredi kartı vs hiç yoktu 87 öncesi,sadece avrupa ve ABD'de vardı,oda tek tük,1980 sonunda tek tük ATM açıldı o zaman devreye girmisti,neyse,durum bundan ibarettir,acilen bu iktidardan kurtulmak lazım,eger düzeltecegine inanıyorlarsa buyursunlar,troller diyorki bolluk bereket içindeyiz tıkır,tıkır çalısıyor sistem para gani ödemelerde sorun yok,ulen lavuklar borç devamlı öteleniyor arka planda devleserek yarım yüzyıla dagılıyor,tahminen iç-dıs borç 1.5 trilyon dolar,450 kısımı sadece dış borç,avrupa ve abd bize para vermiyor,bizde bedevilerden borç buluyoruz,karsılıgında neler verildi bilmiyoruz,verilen borç ise devede kulak,1 sene içinde ödenecek borç 200 milyar dolar,nebatmı bulacak bu maniyi,sanırım yukarıda belirttigim gibi çogunun malına mülküne servetinemi elmi koyacak

Not-bazı seyler yapıldıysa JOHN PERKİNSİ okusunlar !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
    Borsada iyi öpüyor borsa mafyası.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dingo bide Atatürk ün ölüm tarihini kendi nikine eklemiş.
    Demekki ölümüylen haz duyuyor i,tin önde gideni.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bir OY Kemal'e
    Bir OY Gönlündekine

Az kaldı.
    Kötülük çöplüğe gidecek.

Kılıçdaroğlu : Borsa manipülatörleri, sizin gözünüzün yaşına bakmayacağım. Yemin billah olsun ki bakmayacağım!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 388/1001 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •