Sayfa 391/1003 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Her zaman aynı oranda hisse senedi portföyü taşımıyor. Tarihsel verileri inceleyin ve o döneme göre kıyaslayın derim.

2.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Her zaman aynı oranda hisse senedi portföyü taşımıyor. Tarihsel verileri inceleyin ve o döneme göre kıyaslayın derim.
    Doğrudur, benim 6 aydır takibimde . 6 aydır hisse oransal dağılımı aşağı yukarı aynı kaldı. 3 ay kadar da taşıdım.

3. Fon almak için ziraat kullanan var mı?

Dün aldığım fon fiyatı 0 gözüküyor.

Ne yapmak lazım denemek için almıştım

4.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Fon almak için ziraat kullanan var mı?

Dün aldığım fon fiyatı 0 gözüküyor.

Ne yapmak lazım denemek için almıştım
    Kendi kendine düzelir fonun yeni fiyatı daha aciklanmamistir

5.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Doğrudur, benim 6 aydır takibimde . 6 aydır hisse oransal dağılımı aşağı yukarı aynı kaldı. 3 ay kadar da taşıdım.
    En yakın 22 ekim bir hafta oncesi ve sonrasını incelemenizi tavsiye ederim. Hisse oranı değişimi piyasaya göre reaksiyon gösterip göstermediğine bir örnek olabilir.

6. arkadaşlar günaydın şimdi kesin di mi? ppz de fonum var. onları komple satıp yenisini alıcam değil mi? yani bi yanlışlık yapmıyım diyorum.

7. Isbank'tan FIL aldım biraz önce, ekranın altında %10 Stopaj alınacaktır uyarısı hala duruyurdu. Henüz sisteme girmemisler veya uyarıyı orada unutmuşlar, bilemedim.

8.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Isbank'tan FIL aldım biraz önce, ekranın altında %10 Stopaj alınacaktır uyarısı hala duruyurdu. Henüz sisteme girmemisler veya uyarıyı orada unutmuşlar, bilemedim.
    hadi ya. bak şimdi tereddüte düştüm yine boşu boşuna satıp yüksekten almıyım geri . off ne zormuş ya

Sayfa 391/1003 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •