Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Endek long pozumu hala taşıyorum. Spotta full hissedeyim. Hulk short da tam yerinde kapanmış. Bakalim neler olacak?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    İmkansız, imkansız...Daha öğrenecek çok şeyiniz var... Ben değil, piyasa öğretecek
    açık çek verdim iddaya girseydin kazanmıştın...

3. tcell karı ne geldi bende veriler eksik...

4. Tebrikler. Elim gitti ama basamadım cortu hulk cortladık endekis lonkedik bi de sahaya dalsak kaldıraç 8 olacaktı he çok kazanacakmışız ama tersi durumda ciddi sıkıntı olurdu.
     Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    İmkansız, imkansız...Daha öğrenecek çok şeyiniz var... Ben değil, piyasa öğretecek
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tcell karı ne geldi bende veriler eksik...
    4,24 milyar.

önceki yıl 3,28 milyar

6.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    4,24 milyar.

önceki yıl 3,28 milyar
    şimdi bende buldum tablo çok güzell

karda artış var...

nakit artmış...

piyasa değeri defter değeri 2.5 iken fiyat 15 şimdi fiyat 17 iken 1.8 lere düşmüş yani tekrar 2.5 lere gelirse fiyat 25 lirayı vurabilir...

7. Selam,

Yazdırmakta olduğum bir uygulama için borsa verilerini canlı çekmek amacıyla API entegrasyonu veren ya da satan şirket, kurum var mıdır?
    Borsa verilerini satma ya da ticari amacımız yok, sadece uygulama geliştirme için, uygulamayı kendim kullanacağım.

Teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şimdi bende buldum tablo çok güzell

karda artış var...

nakit artmış...

piyasa değeri defter değeri 2.5 iken fiyat 15 şimdi fiyat 17 iken 1.8 lere düşmüş yani tekrar 2.5 lere gelirse fiyat 25 lirayı vurabilir...

Aynı düşüncedeyiz. 17.40 üzerine atarsa hareket hızlanır. Bim Tcell Koza grubu ile endeks yeni zirvelere taşınacak diye tahmin ediyorum. Kamu bankaları da gelen olumlu haberle arayı biraz kapatacaklar gibi görünüyor. Velhasıl 3 ay içinde yeni zirve göreceğimizi Tcell'in de bu yolculukta baş hisselerden olacağını düşünüyorum.

Ha bugün endeks kontratında hep şort kovaladım fırsat bulamadım o ayrı bir konu Jas'ın bahsettiği son küçük c dalgası ihtimali hep kafamda. O yüzden gönül rahatlığıyla longlayıp oturamıyorum.

Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •