Sayfa 401/912 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7290 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Brüt takas uygulamasi internet yasaği 6 ay boyunca o hisseyi internetten alip satamyosun araci kurumla calsyosan sknti yok ben oyle biliyorm bankayla calsyosan hisse satmak istedgnde bankaya gidip sira numarasi alip satmak istyorm dyosun ve sattgn hisseyi ayni gun alamyosun sanyorum 2 is gunu icinde yani takastan kurtulup nakit cekebilecegnde durumda oldugunda yani suan bir hisse bozdursan cemas alamassn 2 gun beklemen gerek
    Yok bankaya gidip sira alacaz bide isterlerse 1 hafta onceden randevu alalim ne sirasi be kardesim

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kenan67 Yazıyı Oku
    ustam doğru söyledin ama direk 180 gün vermesi sizce spk yı suçlamak için yeterli değil mi?
    sy Kenan bey, geriye doğru bir bakın cemaş 0.40 kuruştan 0.700 gelene kadar kaç ceza almış. Ben çoguna şahit oldum.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Okadar yildr borsadaym SPK NINDA patronlarnda kucuk yatrmcyi öptugunu cok gòrdüm.hersey planli programli ve birbirlernden haberdarlar iki tarafta kuvuk yatrmcdan para kazanyor amac zaten biziz senin 10000 tln bi baskasnn 35000 tl si onlarca kucuk yatrmci milyonlar yapar bunlarn akli fikri sizin kazandgnz uc kurusnzda yapacaklari seyi soylim ķîsa vadede 1.80 2.20 arasnda bir fiyata getrcekler cünku bu fiyatlar yıllik ortalamadr ondan bu rakami yazdm arada cikis yaotrcaklar ama snirli cunku artk mali vermslar endeks ciktgnda ckmayacak dustgunde daha cok indrcekler en az 2 sene 2.50 0.60 kurus arasnda gidip gelecek ve boylwlkle sabri kslmayan yatrmclardan uzun vadede cok dusuk fiyatlardan toplayacaklar sakin olaki 6 ay sonra brutten ckmaya yakn tekrar 5 lere gelecegni dusnmeyn aksine hareket dahi olmayacak cunku hepinizin elinde kac bin lot var adamlar herseyi biliyor kimin ne aldgni sattgini sadece cemasi unutun kimseye satn demem ama fiyatlar cok daha dip sevyelere gelecek cunku borsann kurali bu

4. logo 0,90 dan 60 tl ye gitti ona ne demeli aynı şekilde beyaz,flab ama hiç birinde bunlar olmadı zamanında maktk okan 0,15 krş dan 3 tl oldu ama onlarda bu olmadı neden

5.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    kap haberi yollamış yine mahkemeye verecez diyor dünkü haber.... pehhh
    Ne olur ne olmaz :Ucu bana dokunursa bak bende zarar gördüm diyebilme uğraşları.

Bir nevi götü sağlama alma telaşı.

Ne zaman ne saatte nasıl yayınlanacağı belkide operasyon planlanırken belirlenmiş bir haber.

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    teşekkür ederim, Bürüt takas olayı kredili alış satışı, açığa alış satışı yasaklar. bu takas olayı ilk olarak 15 gün akabinde 30, 60,90 ve 180 şeklinde kademeli olarak devam eder. Bir şirkete doğrudan 180 gün ceza verilemez. spk kuralları uygularken kişi ve şirketlere göre ceza veremez. İlk başta şirkete sorar aşagı ve yukarı bu fiyat hareketleirnin sebebi nedir diye, sebebi varsa (alım, satım , birleşme, sermaya artırım gb.) şirkete dokunmaz. şirket bir sebep sunmuyorsa şirkete kademeli olarak yatırımcının zarar görmesini engellemek için cezalar uygulamaya koyar. İnternet alım satım yasagıda üç kağıtçıların işini zorlaştırmak için yapılır. gerçek yatırımcı her konumda telefonla alım satım her zaman yapabiliyor. operasyon zamanında 250 milyon hacim yapan şirket, normal zamanda 250 bin işlem yapmıyorsa bunun suçlusu spk olmasa gerek. ben spk sözcüsü değilim ama suçluları yanlış yerde aramayın diye yazıyorum. hayırlı cumalar iyi günler.ytd
    Ne demek bu internetten alip satan uc kagitcimi oluyor

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Okadar yildr borsadaym SPK NINDA patronlarnda kucuk yatrmcyi öptugunu cok gòrdüm.hersey planli programli ve birbirlernden haberdarlar iki tarafta kuvuk yatrmcdan para kazanyor amac zaten biziz senin 10000 tln bi baskasnn 35000 tl si onlarca kucuk yatrmci milyonlar yapar bunlarn akli fikri sizin kazandgnz uc kurusnzda yapacaklari seyi soylim Ä·îsa vadede 1.80 2.20 arasnda bir fiyata getrcekler cünku bu fiyatlar yıllik ortalamadr ondan bu rakami yazdm arada cikis yaotrcaklar ama snirli cunku artk mali vermslar endeks ciktgnda ckmayacak dustgunde daha cok indrcekler en az 2 sene 2.50 0.60 kurus arasnda gidip gelecek ve boylwlkle sabri kslmayan yatrmclardan uzun vadede cok dusuk fiyatlardan toplayacaklar sakin olaki 6 ay sonra brutten ckmaya yakn tekrar 5 lere gelecegni dusnmeyn aksine hareket dahi olmayacak cunku hepinizin elinde kac bin lot var adamlar herseyi biliyor kimin ne aldgni sattgini sadece cemasi unutun kimseye satn demem ama fiyatlar cok daha dip sevyelere gelecek cunku borsann kurali bu
    hocam bu dediklerinizi ben kozad da yaşadım 12,30 dan aldım sonrası taban taban ama hergün tabana kadar işlem ve satış oldu black rock gurubu malı boşalttı 12,30 dan 0,60 kadar ama her gün işlem vardı bu farklı her gün taban açıyor işlem yok aganında patronunda spekinde ky nında kağıt elinde bu olay tamamen farklı

8.  Alıntı Originally Posted by kenan67 Yazıyı Oku
    hocam bu dediklerinizi ben kozad da yaşadım 12,30 dan aldım sonrası taban taban ama hergün tabana kadar işlem ve satış oldu black rock gurubu malı boşalttı 12,30 dan 0,60 kadar ama her gün işlem vardı bu farklı her gün taban açıyor işlem yok aganında patronunda spekinde ky nında kağıt elinde bu olay tamamen farklı
    Hay Ağzına Sağlık,
    Tamam biz ky ler mal aldıkta ne kadar aldık, adamlar yukarı giderken ne kadar mal boşaltabildi, eğer ellerinde yüklü mal kaldıysa onlarda bizim gibi sadece bakıyorlar,
    Yükseltmek de çare değil, şu andan sonra bazı seviyeler geçilmeden istedikleri kadar mal yediremezler diye düşünüyorum.

Asıl kilit soru şu ?

Ellerinde ne kadar maliyetli ne kadar kağıt kaldı? Ve bu malları ne kadar süre taşıyabilecek güçleri var ?

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

Sayfa 401/912 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •