Sayfa 401/1006 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    O baska is ..konuyla ne alakasi var .
    yok mu? biz burada aktifin .5 puanını risk alındığı için az bulunduğundan bahsediyoruz yoksa başka bankada günlükte de tutulabilir ayrıca 32 gün ile 60 gün vadeliler de faiz farklı olmaz genelde şuan ki ortamda da 60 gün koşulu biraz dalga geçmek gibi bilmem anlatabildim mi?

anlatamadıysam siz haklısınız nokta

2.  Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Fibabanka hoşgeldin 13 olmuş,mevcut 12.5 oranda param var , güncelleme yaparlarmı acaba, hiç sanmıyorum ama bir şansımı deneyeyim.
    gün içinde eft yapıp çıkma fake i yapabilirsiniz eğer artmazsa geri döndürürsünüz parayı.

3. 13 oranı bende iki haftadır gözüküyor. Karar sonrası yapılan bir artım değil bu.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    + faiz olduğu sürece hesap yapacağız.

Benim mantığım yeni günlük faiz eskisinden eşit ya da fazla ise sat; aksi durumda satma.
    Biraz önce aradılar:
    60 gün bekledikten sonra + faiz verme olayını sevmediğimi söyledim. Ürün yalın basit olsun dedim be de.

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    MK 12,4 mu ustadım onlarda stopaj %10 du sanırım
    Evet
    Tablolar başlığından bakabilirsiniz

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    MK 12,4 mu ustadım onlarda stopaj %10 du sanırım
    Mevduat karşılığı {mk} günlük 12.4, bir ara hep ppf takılmıştım ben mevduat üstüydü stopaj yüzde 10 evet ama önemli olan mevduat eşleniği kaç ben şu an fibada günlük 12.23 alıyorum {10 bin boşta olduğu için} ama ppz fonu alsam 12.4 veriyor ppfler sabit değil yalnız yarın bakarsın 12 altına gelmiş, bir ara fibabank ppfsi{fil} hep zirvedeydi bakıyorum hala 12 olmamış, banka banka dolaşmaktan ve boşta para bırakmaktan iyidir ppf, tek handikap satışta anlık değil 14.00 civarı para hesaba geliyor {aynı bankanın ppfsi hemen hesaba geçiyor}

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Evet
    Tablolar başlığından bakabilirsiniz
    teşekkürler Sn. yuji biraz daha zaman sonra PPF ler mantıklı hale gelecek gibi sanıyorum

8. Yeşil soğan rekabeti çok sevdi yalnız işin cılkı çıkmak üzere

Sayfa 401/1006 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •