Sayfa 401/997 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

Alıntı Originally Posted by InFeRnO Yazıyı Oku
    Hepiniz vob'dasınız sanırsam.
    Valla ben de geliyom
    Mecburen uğramak gerekti.. mevsimi olmayan meyve istiyorlar ama neden pahalı diyorlar.. Sayın Güneysu başkanlığında ufak bir bilgilendirme yapıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hepiniz vob'dasınız sanırsam.
    Valla ben de geliyom
    Koşun birazdan başlık tertemiz olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yolluk olarak üç beş parnak Red koydum. Herkes was here
    Ben dükkanı kaparım ...
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Fuşki içerken, takılıyorum orada..
    Afiyet olsun

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Sn Gaya'yı gömmeden gitmeye niyetim yoh...

sormak lazım ona, ne kadar daha yaşamayı düşünüyorsun...
    Sayın Kaya'nin gitmeye niyetinin olduğunu sanmıyorum , o araştırmacı ruhuyla ölümsüzlüğü bulur konuyu kapatır

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mecburen uğramak gerekti.. mevsimi olmayan meyve istiyorlar ama neden pahalı diyorlar.. Sayın Güneysu başkanlığında ufak bir bilgilendirme yapıldı
    Mustafa ben meyve sevmiyorum etçilim ben ama buradakiler kazıklıyor diye bimer a şikayet edeyim Eti pahalı satıyor diye

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Damnatmanın üzerine Red'i çekince boyun damarlarım genleşti; beyne bol kan gitti, kafam çalıştı ve aniden aklıma geldi

Selim ağabey bir başlık açsan; canı isteyen millet nereden, neyi, kaça aldığını paylaşsa ya ...
    Benim fikrim deye demiyorum ama züper fikir
    Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,760
    Damnatmanın üzerine Red'i çekince boyun damarlarım genleşti; beyne bol kan gitti, kafam çalıştı ve aniden aklıma geldi

Selim ağabey bir başlık açsan; canı isteyen millet nereden, neyi, kaça aldığını paylaşsa ya ...
    Benim fikrim deye demiyorum ama züper fikir
    aç başlığı...

şimdi de inşaat işine girdiler, tam da adamına çattılar..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Mustafa ben meyve sevmiyorum etçilim ben ama buradakiler kazıklıyor diye bimer a şikayet edeyim Eti pahalı satıyor diye

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Vob'da cikan geliyor
    Hoşgeldin

Meyvede de iyiyimdir ama asıl Et benim işimdir, bazı özel etlerde fiyatlar yüksek olabilir ama ne olursa olsun pirzola 80tl cok çok fazla. Benim 10 yıldır kasabım aynidir, yanlış hatırlamıyorsam 65-66 TL idi dana pirzola.. Sayı guneysu'nun dediği gibi Ebk fiyatlarında bir bakın derim, ayni tadı bulamayabilirsin ama kalitesi normal standartlarda ve uygun fiyatli..
    Son düzenleme : MedwiG; 26-04-2017 saat: 02:16. Sebep: Ekleme..

Sayfa 401/997 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •