Sayfa 404/1024 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Hayal görmeyin goygoya gelmeyin, 70 Cent`e muhtaç bırakıldığımız yıllarda Almanya mı bize para verdi ? Geçmişi bilmeyen helede 16 yıllık HOYRAT beton ekonomisinin çocukları eğer akıllı davranıp tedbirinizi almadıysanız kusura bakmayın ama BETERİ yaşayacaksınız bunu geçmiş tecrübesi olan ve yıllarca bu forumda sizleri uyaran umutabi`niz söylüyor.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ya bu kampanya işi yaş.Nedenine gelince bakan demiş ki misal paran dolarda.Dolar arttı ,sen zarar etmiyeceksin,o artış kadarını ev bedelinden düşeceğiz.Kusura bakmayın ben yazarken gülmekten bu kısmını yazmaya zorlandım.Arkadaşlar bu iş yaş hem de çok yaş sakın girmeyin.O evlere gelince bence çoğu maket ,sorsanız firma ev bitmeden tapu vermeyiz ayağına batık ve evlerin üstünde banka ipotekli bir sürü projeyi millete kitleyecekler.Bedava peynir kapanda olur sakın o peyniri yemeğe kalkmayın ))))))))
    Sakami bu, kur artisi kadar ev bedelinden dusulmesi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son 7 yılın 3,5 yıldan fazlası emekli olacağın kurumu belirlemede kullanılıyor halen son yıllarda yüksek ptim yatırmanın emekli maaşına etkisi şu anda var mı yok mu bilmiyorum eskiden vardı.
    son 3.5 yıl olayı ayrı lakin son 3.5 yıl yüksek prim yatırısan maaşın artar mamafih tek belirleyici değil
    ona bakarsanız maaş bağlama oranlarının yüksek olduğu yıllarda yatırılan primlerin daha önemi var

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sakami bu, kur artisi kadar ev bedelinden dusulmesi?
    Gerçeği görelim bu tam iflas maalesef..
    BOSPO ya kızanlar hiç kızmasınlar

Ahmetg Guest
    [QUOTE=watcher46;2572535]
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Ahmetg,sanırım benim mesajıma cevap verilmiş,ama kimin yazdığını almamışsın,o konuda bilgim yok,sanırım süper emeklilikten bahsediyorsun,Özal dönemiydi galiba...
    ozur dilerim yanlislikla seninkine cevap yazmisim nasil oldu anlamadim ama yok benim sorumun super emeklilik ile alakasi yok
    tekrar sorayim

son 3,5 yil yuksek maas gosterip yuksekten prim odeyip emekli maasini cok yukseklere tasima olayi hala devam ediyormu?

Internette aradim bulamadim

Kimiside diyorki o kanun degisti artik butun odedigin primlerin ortalamasini aliyorlar falan

Daha çoook KATARDAN para geliyor ALAMANLAR ! Türkiye yi kurtaracak şeklinde goygoy haber duyacaksınız, her şey sizin elinizdeki DOLARLARI hüüüp etmek için. Doların 5 e düşeceğini söyleseler umutabi den beton beyinlere tek Cent işlemez.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    son 3.5 yıl olayı ayrı lakin son 3.5 yıl yüksek prim yatırısan maaşın artar mamafih tek belirleyici değil
    ona bakarsanız maaş bağlama oranlarının yüksek olduğu yıllarda yatırılan primlerin daha önemi var
    maas baglama oranlarinin yuksek oldugu yil ne demek? Tam anlamadim

bide böyle bir durum vr dikili ayvalık edremit erdek güre akçay bozcaada avşa adası altınoluk genelde maddi duruma daha düşük turistlerin tercih ettikleri yerler ve bu kişiler doğaya karşı çevreye karşı inanılmaz derecede saygısız çadırlarla geleninden tut otellerde evlerde kalanlar dahil karavancılar dahil tüm pisliklerini doğaya çevreye bırakıyorlar. gittiklerinde arkalarında tam bir doğatalanı ve pislik kalıyor

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 404/1024 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •