Sayfa 41/403 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3223 madde; 321 - 328 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Şahsen ben daha iyi bir performans bekliyordum. İlk çeyrek karının neredeyse yarısı kadar ancak olabildi ikinci çeyrek karı.

Son açıklanan sirket bilancolariyla yıllara göre dönem ve net karları.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. .
    .
    .

olm MERRILL, 20 lotla yeşil, 20 lotla kırmızı yakarak ne yapıyorsun sen.. isminden utan.

4. Ne yapmaya çalıştıkları gayet açık. Bryat nasıl olsa küçük yatırımcıda yok. Burada önce kendi satışlarını alarak paralel bir yükseliş sağlayıp sonra ise kendi alışlarına vererek Brsan da düşecekmiş algısı oluşturarak oradan mal toplamak amaçlandığını düşünüyorum. Eğer yarın burası yüksekten açılırsa bu teoriyi destekleyici olur. Brsan olanlar dikkatli olurlar dilerim. Bryat zaten Holdingte abat da ederler berbatta. Fakat ikisinin de bilançolar güzel.

5. dün çok çıktı bugün düzeltmesini yapıyor ... hissesi

6. Bizde biliriz maliyet düşürmeyi hacı takıl kafana göre madem sahipsiz tahta havası veriyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Tahtada bilanço öncesinden devam eden arıza durumu devamını koruyor. Kağıt aynı seansda 46.85 i görüp 41 90 da kapanıyor. Ya yüzüklerin efendisi patronun güç gösterisi ki bu pozitif bilançolar döneminde bile yanlışlıkla gireni cısss yaparım bak yakarım diyor ya da henüz tanımlanamayan yeni bir güçlü alıcı grubu yeterli lotu bir türlü toplayamadığı için inanılması zor ciddi baskı ile tahtayı geri basıyor.
    Brsan kardeşi ile birlikte bilanço kar ve ciro rekorlarının kırıldığı böylesi bir dönemde , hangi enayiden hisse satışı bekliyorlar acaba.
    Kurulan bu ağır baskının hissenin değerini aynı oranda artırdığı gerçeğini de bir vazife olarak aktaralım.Hayırlı kazançlar ortaklar.
    Son düzenleme : diver59; 16-08-2017 saat: 11:02.

Sayfa 41/403 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •