Sayfa 41/245 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1960 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Cezmiye çok geçmiş olsun İnşallah iyidir..

Ben bu kısırlaştırma olaylarına biraz uzağım. Benim kedim de kisirlastirilmis. Ben yapmadım ama.. Yapamam.. Anna baba olmasina engel olmak istemiyorum.. O yüzden kedi sahibi olmayı düşünmedim hiç. Bony tamamen spontane girdi hayatıma.. Kısır olarak..

Olsun isterdim yavruları.. Seveyim.. Ama çok zor her sene her sene yavrulamasi.. Basetmek mümkün değil
    Geldiğimizden beri uyuyordu odada, ve diğer yavru yaralarının yırtılmasına neden olmasın diye yavru kediyi yanına yaklaştırmadım.

1 saat falan oldu kapıyı açalı evde dolaşsın diye, yalpalayarak yürüyor. Bir yere oturdu ve çok dertli görünüyordu. Bel dalga geçip gülerken meğer o bir taraftan oraya çişini yapıyormuş.

Deminden beri kovada sıcak su, arap sabunu, elimde fırça, yerleri fırçalıyorum ...

Kısırlaştırma bence de "üreme hakkına müdahale" gibi bir şey...her canlı o hakka sahip olmalı...

Ama işler dayanılmaz oldu, evde perde kalmadı, yeni perde taktım, onları da hedef seçti kendine. Her gece efkarlanıp suratıma baka baka "evlendir artık beni" diye bağırıyor. Evin içinde sürekli hormonları tavan yapmış bir ergen gibi dolanıyor(du).

Ayrıca kızgınlık döneminde balkonda atlayarak evden kaçma girişimi de oluyor. Ve, yüksek kattaysanız, bu kedinin öleceği anlamına geliyor.

Dışarıya salsanız, evde süt çocuğu olarak büyüyen bu kedileri diğer sokak kedileri ayakta parçalar.

Hepsini alt alta yazınca - kısırlaştırmak mübah oluyor...
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Gündüz zamanında yapmadığım işi yapmakla meşgulüm.

BTC 'de sadece 5 PİP riskli bir işlem şansı yakaladım, ve girdim.

JPY pariteleri yönünü yukarıya döndürdü. İyi ki acele etmemişim işleme girmekte. Aslında USDJPY de güzel bir şans var, ama yine de saat 05:00 'i bekliycem...

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Gündüz zamanında yapmadığım işi yapmakla meşgulüm.

BTC 'de sadece 5 PİP riskli bir işlem şansı yakaladım, ve girdim.

JPY pariteleri yönünü yukarıya döndürdü. İyi ki acele etmemişim işleme girmekte. Aslında USDJPY de güzel bir şans var, ama yine de saat 05:00 'i bekliycem...
    İşlem SL oldu

Bu nedir arkadaş ya. Hep uyurken veriyorlar..

129.70 olmuş..

Topladım burdan da Usdjpy. 130.40 a yazdım elimdeki tüm pozisyonlari.. 130.40 dan karla cikicam inşallah.. Yok düşerse stoplarim artık 129 dan..

Gunaydin

Sabah sabah moralim bozuldu.. Cık cık cık..

Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler filminde vardı ya. Ayıltp ayıltıp dövüyorlar.. Resmen bunu yaşıyorum Usdjpy de

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Ama tecürbeme dayanarak diyebilirim ki o Çift Dibi kolay kolay yedirmezler. İllaki STOP Avına çıkarlar.

Beni avlayacaklar Selim bey

Sayfa 41/245 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •