Sayfa 41/563 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    tirt galbadostum
    dostum 15 gunden berı burdayım malıyetım 1,55 bugun komple brutten cıkıyor genelde brutten cıkanlar ıyı oluyorama sabah a1 kopek gıbı saldırdı suan bıraktı zaten sıg harekettsız bır hısse bır turlu 1,88 gecemedı bakalımmbende en kotu pazartesı satarım

2. a1 geldı yıne saldırıyoorrrrrrrr

3. hadıı be guler hadıııııı

4. hakıketten su guler hıssesı cok ınatcı bır hısseymıs yahu kafaya taktımya ılla o lucak dıye tutturuyom 1,90 gorecem bu tahtada suandada karlıyım aam ne bıleyım satamıyorum::)))))

5. bugun son artık gulerde kactan kapatırsa kapatsın arkadaslar 15 gun yettı fazlasıyla bereket versın derım aksam kapanısa kadar zamanı var.....

6. Ne gelen var giden nolcak bu hissenin hali

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, GLRYH.E payı 19/04/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 03/05/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 41/563 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •