Sayfa 41/1023 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ertem: Gece sığ piyasada manipülasyon yapıldı, ekonomi muhabirleri dikkat etsinler 4,0 seviyesinin üzerini gördü haberleri yanlış-trt haber
    Fatura yine dış güçlere çıktı 🙂

tamama fatura dış güçlere ama ödemeyi neden biz yapıyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bu arada Dolardaki her çıkış Ülker gibi borcum borç ama ödemiyorum , uzun vadeye yayın borcumu diyen, işini bilmeyen Çavuşlar için felaket senaryosu gibi tabi bu onlara çüşş ! Dolar kredilerini gözü kapalı bayılan `AK` kafalı bankacılar içinde geçerli, benden söylemesi.
    size katılamıyorum bu konuda
    ülker işini gayet iyi biliyor
    paralarının, servetinin transferini yaptı adam
    bu iş bilmezlik değil, şeytanlık..

Hurriyet Gazetesi daha satis tamamlanmadan baslamis guzellemeye. Dolar, Altin, Euro ile ilgili bir tane bile haber yok.

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    size katılamıyorum bu konuda
    ülker işini gayet iyi biliyor
    paralarının, servetinin transferini yaptı adam
    bu iş bilmezlik değil, şeytanlık..
    Yok o konuda yani alıp götürme konusunda değil o satın almalara, mıçı kalkarak boyundan büyük işlere kalkışmasına atıfta bulunmuştum. Zaten bu din simsarlarının çalıp çırpmada , alıp götürmede eline su dökecek hırsız, uğursuz tanımadım ben.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tamama fatura dış güçlere ama ödemeyi neden biz yapıyoruz
    Daha bir cok seyin bedelini odeyeceksin Ayhan Basgan. Gecenlerde Canakkale koprusunun ihalesi yapildi.

Gunluk 15 Euro + Kdv ve 30 bin arac garantisi. Yani her 2.9 saniyede bir arac gececek.

Tabiki gecmeyen her aracta bizden gececek.

Iste ulkenin gelecegi bu sekilde ipotek edildi.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Daha bir cok seyin bedelini odeyeceksin Ayhan Basgan. Gecenlerde Canakkale koprusunun ihalesi yapildi.

Gunluk 15 Euro + Kdv ve 30 bin arac garantisi. Yani her 2.9 saniyede bir arac gececek.

Tabiki gecmeyen her aracta bizden gececek.

Iste ulkenin gelecegi bu sekilde ipotek edildi.
    O yüzden alçak sürünmeye geçen hüloğculara acımıyoruz , beter olsunlar diyoruz ama hey hak sonuçta giren çıkan yine toplu halde oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yok o konuda yani alıp götürme konusunda değil o satın almalara, mıçı kalkarak boyundan büyük işlere kalkışmasına atıfta bulunmuştum. Zaten bu din simsarlarının çalıp çırpmada , alıp götürmede eline su dökecek hırsız, uğursuz tanımadım ben.
    ''Borç benim ama sorun sizin''

sanırım Türkiye'deki varlıkları aldığı borcun 1/4 ünü geçmez.
    yani iş bilmezlik değil
    planlı programa uygun bir iş..

Sayfa 41/1023 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •