Sayfa 410/946 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Su yazdıklarımızı dışarıdan birisi okusa, alayının kafasi kırık bunlarin der!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ne Artemis, ne Kibele, Türkiye'de yaşayan biz bahtsızların layık olduğu Tanrı "Priapus" olabilir. Phallic tanrıların en meşhurudur kendisi.

Resmini koyamıyorum, aksi takdirde forumdan atılmam işten bile değil.
    Bu ne arkadaşım, bununla din savaşına da girilmez , orantısız şiddet uygular.

3. Tcmb'nin bugün çeşitli vadelerde 1 milyar USD döviz satışı yaptığı iddia ediliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Tcmb'nin bugün çeşitli vadelerde 1 milyar USD döviz satışı yaptığı iddia ediliyor.
    Ağustos , Ekim ve Aralık vadede 800 milyona yakın satışı var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Ağustos ,Ekim & Aralık 2019 Vade // 30 Nisan 2019

Benim bugüne kadar gördüğüm en yüklü günlük Merkez satışı, 780 milyon üzerinde bir rakama tekabul ediyor, umarım #TCMB işi hırsa çevirmemiştir

Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ağustos , Ekim ve Aralık vadede 800 milyona yakın satışı var
    Genelde faiz indirimi yapmayacağının ileriye dönük sinyalini vermek istediği aylarda yüklü satış giriyordu. Acaba bugün piyasadan gelen sorular karşısında durumu düzelmek için böyle bir adım atmış olabilir mi? . Yani Aralık vadeye kadar ciddi bir faiz indirimi planlamıyorum gibi bir mesaj mı var?

İşi bu kadar karıştırmanın ne anlamı var. Bir cümle eksiltmek uğruna bu riske değer mi?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Genelde faiz indirimi yapmayacağının ileriye dönük sinyalini vermek istediği aylarda yüklü satış giriyordu. Acaba bugün piyasadan gelen sorular karşısında durumu düzelmek için böyle bir adım atmış olabilir mi? . Yani Aralık vadeye kadar ciddi bir faiz indirimi planlamıyorum gibi bir mesaj mı var?

İşi bu kadar karıştırmanın ne anlamı var. Bir cümle eksiltmek uğruna bu riske değer mi?
    Merkez bankası bu satış işlemlerini planlayarak yapıyordur diye düşünüyorum.. Öyle sabah sorular yüzünden haydi satış yapalım diyorlarsa vay halimize .. Aralık vadede bu kadar satış yapmasındaki amacını pek anlayamıyorum .. Bugün sabahki toplantı da uzun suredir bir merkez bankası başkanını ve politikalarını böyle eleştirdiklerini pek olmamıştır ki çoğunda da haklılar bana göre . Kısa süre önce metinden çıkardığın ek sıkılaştırma lafını yeniden gündeme getirmek ne bileyim bu çok mantıksız geliyor ama bir yandan da merkez bankası bu , bu kadar dikkatsiz , plansız olamazlar bildikleri bir şey vardır diyorum. Enteresan bir dönemdeyiz ne olacak bakalım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 410/946 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •