Sayfa 410/1023 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    %15 mevduat ile dolar belki gevşer ama diğer taraftan verilen zarar çok daha yıkıcı oluyor
    Sayın Rapsody,bu miktar halihazırda veriliyor diye biliyorum,powerpc bu oranları almıştı sanki...

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Rapsody,bu miktar halihazırda veriliyor diye biliyorum,powerpc bu oranları almıştı sanki...
    Evet bu mevduat oranlari veriyor. Ortalama yuzde 14 ile 15.5 arasinda ancak bu yetersiz. Cunku yuzde 15 zaten stopaja gidiyor. Devlet belki bir sureligine bu vergiden vazgecip stopaj oranini 0 indirebilir. Boyleikle faizler hamle yapmadan zaten yukselmis olur. Ancak yine yeterli olmaz. Reel faizlerin ortalama 300 - 400 baz puan artmasi gerekiyor. Su ortamda ortalama yuzde 17 - 18 brut mevduat faizi TL ye olan talebi artirabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,746
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Casual adlı kullanıcıdan tek isteğim mesajını açması, kendisine hakaret etmeyeceğim , sadece hukuk'a gidebilmek için kendisine şahsi bilgilerimi vereceğim ve ondan da kendi bilgilerini isteyeceğim.
    Bunun adaletli olduğunu düşünüyorum. Adaletten kaçmak kimseye yakışmaz.

Tekrar ediyorum kendisine agresif bir tavrım olmaz sadece hakkaniyetli olmasını ve bu süreçte bana yardım etmesini istiyorum.
    yazıları ben sildim,

üyenin forum ile ilişkisini kestim.

forumda böyle ağır küfür edenlere hizmet vermiyoruz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Mesela benzin ve motorin fiyatlari artti. Zeybekci kurumlara zam yapmada aceleci olmamalari gerektigini soyluyor ancak devlet vergide indirim yapmadigi muddettce kurumlarin zam yapmasi cok dogal. Cunku onlarda benzini disaridan aliyorlar.

Türkiye’de ortalama litre fiyatı 5.85 TL olan benzinin 0.89 TL’i KDV, 2.37 TL’si ÖTV. Yani 5.85 TL’lik benzinin 3.26 TL’si, oran olarak söylersek satış fiyatının yüzde 55.7’si vergilerden oluşuyor.

Devlet belli bir sureligine OTV ve KDV de indirime gidebilir. Yani sorumluluk devletin elinde. Bu sekilde ic talep canlanir.

5.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    yazıları ben sildim,

Teşekkürler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    yazıları ben sildim,

sevgili güneysu bu topiğe biraz daha sık uğranılmasını talep ediyorum 3-4 tane zat var dolarla ilgileri sadece 3-5 kuruş doalr düştüğünde gelip burada dolar yatırımcısı ile eğleşmek olan başkalarının ettiği zarardan (burada doalrdan zarar edende yok sadece belki o düşüş anlarında kardan zarar edenler vardır) keyif alan adamlar var. biz gidipte onların hisselerinin olduğu topiklerde bugün aselsana nasıl kaydılar, gsrayı nasıl öptüler, beter olun halkb ciler kelimelerini içerende cümleler kurmuyoruz.
    bu topiğe gelipte dolar alanlar vatan hainidir diyen adamalr bile var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Vatandaşın kullandıgı bankalar genelde düşük mevduat faizi veriyor güvenmediği ve bulunduğu ilçe de olmayan bankalar şune sayısı az olan bankalar pazarlık usulu ile yüksek oran veriyor haklısıniz
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

küfür kısımlarını görmedim dışarıdaydım ama bana veya doalr yatırımcısına karşı edilmiş bir küfür varsa misliyle iade ederim. sadece şahıslara yönelik bir küfürsede sadece kınayabilirim kem söz sahibine aittir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 410/1023 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •