Sayfa 410/788 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 6301 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Herkese merhabalar.

Tarih tekerrürden ibarettir derler. Zaman su gibi akıp geçti. 2014-2017 arası Tkfendeydim. Eski ortaklardan Sn Veysel Karani, Legolas, Atakan hala burada. Cemal kardeş forumun en sadık üyesiydi. Sanırım Tekfen sabrını tüketti en sonunda.

2014 de girerken 5 dolar gibi bir hedefim vardı. Ortak satışıyla ( Mirasçı evlat) 1,16 dolara kadar düştü. Bir dolara düşer mi acaba derken oradan başladı. Sebat edemedim sonuna kadar duramadım ama Tkfen 5 dolar hedefine gitti. Temettü ve bedelsizlerden dolayı şu an o zirve 4.4 dolar.

O yıllardaki alım bölgesine temas ettik 2. kez 2021 Kasımından sonra. Artık eski göz ağrısına tekrar merhaba deme zamanı geldi diye düşünüyorum kendi fikrimce. İnşallah hayırlı olur. Asıl olan fiyattır derler. Olaylar ve haberler fiyata uyar.

Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Kredi çekip kriptoya mı girsek tekfenden daha tehlikeli bi ortam değil bence
    mantıklı, tam olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Baybars Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar.

Tarih tekerrürden ibarettir derler. Zaman su gibi akıp geçti. 2014-2017 arası Tkfendeydim. Eski ortaklardan Sn Veysel Karani, Legolas, Atakan hala burada. Cemal kardeş forumun en sadık üyesiydi. Sanırım Tekfen sabrını tüketti en sonunda.

2014 de girerken 5 dolar gibi bir hedefim vardı. Ortak satışıyla ( Mirasçı evlat) 1,16 dolara kadar düştü. Bir dolara düşer mi acaba derken oradan başladı. Sebat edemedim sonuna kadar duramadım ama Tkfen 5 dolar hedefine gitti. Temettü ve bedelsizlerden dolayı şu an o zirve 4.4 dolar.

O yıllardaki alım bölgesine temas ettik 2. kez 2021 Kasımından sonra. Artık eski göz ağrısına tekrar merhaba deme zamanı geldi diye düşünüyorum kendi fikrimce. İnşallah hayırlı olur. Asıl olan fiyattır derler. Olaylar ve haberler fiyata uyar.

Cemal31 bey twiter da yazıyor artık delikurt tekfenci ismiyle

4.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bir zamanlar buranın müdavimi ,şirketi donuna kadar bilen Cemal ağa vardı ,son bir kaç sayfaya baktım göremedim
    Belli ki satmış ,iyi de yapmış bu holding yatırımcıları tam bir bahtsız bedevi , hisse 27 lerden 13 lere düşüp yıllarca orada kaldı
    Tam yükselişe geçerken Ukrayna krizi patladı
    en çok düşenlerin başında geliyor
    Cemal ağa hangi hisseyle haşır neşir acaba
    Cemal bey satmadı twiter dan yazıyor delikurt tekfenci ismiyle

SASA da 4C de 709m zarar aciklamis

kagit bugun %5 yukseliyor

demekki biz yeterince zarar aciklayamamisiz

6.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    Borsa ve hisseler sabır ve psikoloji ile oynama işinin de ötesinde boku çıktı iyice.....

çok iyi çıkışlarda endeks ve hisse bazlı zirvelerde olanları hiçbir zaman kar satışı yapmadan beklemenin de bir mantığı yok.....

Ve tersi olarak çok iyi düşüşlerde endeks ve hisse bazlı fırsat bilip toplama gerekliliği sürekli yaşadığımız hareketler......

bakarsın bu kriz rahip olur ...uçak düşürme olur...pandemi olur...ukrayna olur...yarın başka birşey olur...

Zor günler için yedek akçe olmazsa olmazım.....

Portföy yönetimi tecrübelerle yönetilebilecek sabır gerektiren uzun vadeli bir yatırım....
    kesinlikle katılıyorum her seferinde aynı şeyi söylüyorum ama uygulamada sınıfta kalıyorum , zaten ucuz diye alıyoruz daha sonra düşüyor daha da ucuzladı diye alıyoruz tekrar düşünce ne var ne yok alıyoruz buradan da düşmez diye , sonra düşüyor maalesef tek yapabildiğimiz ekrana bakmak kalıyor

7. Burayi bosverin , Twitter da orgutlenin burada sesinizi duyan yok .Tanidiginiz butun avukat , siyasi , bakanlik, haberci, gazeteci sesinizi duyurun sosyal medya nin gucune inanin, elin oglu reddditte neler yapiyor , Biz dolandirildik evinize hirsiz girdi aldi her seyinizi emniyete gidersiniz burada aglamanin bi faydasi yok , paylasin genis kitleler duysun baski altina alin , en kotu adlari lekelensin yoksa cok beklersiniz burada daha cok aglariz sikayet ederiz aksiyon alin aksiyon

sevgili Caglar bey tesrif etmislermi makamlarina bugun acaba

bir arayin halini hatirini sorun adamin

Sayfa 410/788 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •