Sayfa 411/925 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ekrem bey aldığım hisseler aselsn-cemts-dmsas-halkbnk-indes-brksn inşallah utandırmazlar..soda eklemeyi düşünüyorum birde..ytd
    Ortak içlerinde aselsan ve halkbanktan umudum yok malum benim devlet hisselerine alerjim var isterse uzaya çıksın gübretaş dan kurtulduğum andan sonra asla devlet hissesi almam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak içlerinde aselsan ve halkbanktan umudum yok malum benim devlet hisselerine alerjim var isterse uzaya çıksın gübretaş dan kurtulduğum andan sonra asla devlet hissesi almam

ortak aselsn aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum...47 tl den düşüp bana 23 tl lerden almak nasip oldu....kafamın en rahat olduğu hisse.....halkbnk 9 tl maliyetle aldım...bankanın en ufak sıkıntısı yok performans anlamında 2,5 fk ile işlem görüyor....bankanın üzerinde ceza gelir gelmez baskısı var...ceza az gelir veya gelmezse şimdiden fiyatı endeks ne olursa olsun söyleyeyim 20 tl li rakamlar....bir müddet can sıkacak görünüyor bende onu o fiyatlar için almadım zaten....12-13 tl den sonra satarım...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ekrem bey aldığım hisseler aselsn-cemts-dmsas-halkbnk-indes-brksn inşallah utandırmazlar..soda eklemeyi düşünüyorum birde..ytd
    ortak gübre senin alim yaptığın fiyatlara geldi tekrar, aradan geçen yillar da cabasi, bende az biraz ihlasev,pegyo, nigbas,yyapi,avtur,dirit var biraz da ondan almayı düşünüyorum.benim hisseler biraz spekülatif hisse,

Gübre zaten demirbaş, gübreye de ufak ufak alim yapıyorum yine.

4.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ortak gübre senin alim yaptığın fiyatlara geldi tekrar, aradan geçen yillar da cabasi, bende az biraz ihlasev,pegyo, nigbas,yyapi,avtur,dirit var biraz da ondan almayı düşünüyorum.benim hisseler biraz spekülatif hisse,

Gübre zaten demirbaş, gübreye de ufak ufak alim yapıyorum yine.
    benim alım yaptığım zaman ki gubrf değil malesef içi boş...o zamanlar hisseye ilgi alaka vardı herşey güzeldi....şuan eski günlerden eser yok...çok satıp hiçbirşey kazanamayan bir gubrf var....2010 yılında 1,4 milyar ciro ile 130 milyon kar açıklamıştı....şimdi 4 milyardan bahsediliyor bakalım ne yapacak....ilk çeyrek zarar açıklamalarını dümen olarak görüyorum bu arada...

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak aselsn aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum...47 tl den düşüp bana 23 tl lerden almak nasip oldu....kafamın en rahat olduğu hisse.....halkbnk 9 tl maliyetle aldım...bankanın en ufak sıkıntısı yok performans anlamında 2,5 fk ile işlem görüyor....bankanın üzerinde ceza gelir gelmez baskısı var...ceza az gelir veya gelmezse şimdiden fiyatı endeks ne olursa olsun söyleyeyim 20 tl li rakamlar....bir müddet can sıkacak görünüyor bende onu o fiyatlar için almadım zaten....12-13 tl den sonra satarım...
    Ortak gübretaş ında bir sıkıntısı yok üretim desen rekor var herşey olumlu karda var ama devlet hisse olunca at koşturan çok oluyor onu kastedmiştim

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak gübretaş ında bir sıkıntısı yok üretim desen rekor var herşey olumlu karda var ama devlet hisse olunca at koşturan çok oluyor onu kastedmiştim

ortak sorunların büyük çoğunluğu malesef iran kaynaklı....iranda işler düzelirse herşey düzelir emin ol....bende senin gibi hissemi normalde satmazdım ama bu yönetim yüzünden sattım....daha önce 2 tl lere düşmüştü satmamıştım bu seferde satmazdım ama sabrım kalmadı bu yönetime.....

7. Selamlar.Arada bir imkanı olan arkadaş derinlik ve pasta paylaşırsa sevinirim.

8. Derinlik

Sayfa 411/925 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •