Sayfa 415/682 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by chaylak Yazıyı Oku
    Sn traderx 3 lerdeki yorumlarınizi ne yapcaz? Hani dip imali?
    çaylak hic dip demedim, ihtimalle konuşurum ben , kesin yargıya varmam, ayrıca benim yazılarım ne kimseyi teşvik edici nede kaçırmak üzerine, ben bildiğimi gördüğümü yazarım , beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez, herkesi memnun mutlu edemezsin.

karınca beli incitmeden hesabı ile

bedelliye kadar dökebildikleri kadarını dökcekler

ben şu an için

ŞURDAN DÖNER BURDAN DÖNER diyerek mal almayacağım

3. Dolarda zarar burda zarar ben bu işi bilmiyorum arkadaş

4.  Alıntı Originally Posted by hseylan Yazıyı Oku
    satanlar yukarıdaki arkadaşlar , alan galip özdemir
     Alıntı Originally Posted by hseylan Yazıyı Oku
    abartıyorsunuz....bu akşam disketten tavana alış yollamaya başlıyorum, 15-20 gün buyunca azar azar
     Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    ben ortalama 2,36 ye yakin sattım, simdi ,2,30 geldi 5 kademe kar gördüğün gibi, simdi 2,30 olur pazartesi 2,20 göstermişti ya oraya gelir, ne olduğunu hic anlamaz büyülenmiş gibi bakarsın sadece. Egerki galibin adamı değil sen tabiki...
    hep umut pompalanarak göz gore gore düşürdüler, ve herkese her kademede bir kaç gün bekleterek çıkacak dip oldu havası verip mal yedirdiler. Tabi bunda burdaki yağcılarında rolü çok büyük oldu.yazık.
    dun 2,40 önceki gün 2,44 bugün 2,32, ve pazartesi şimdiden diyeyim 2,20 ye kadar gösterirler kağıdı tepki verdirirler 2,30 üstüne ve kapanış 2,30 altında kapatırlar...hep aynı senaryo... Yazık millete.sanırım herkes halinden memnun , kimsenin seside çıkmıyor zaten.
    yukarda bir haftalık yazılarımdan örnekler var, iyice okursanız CAYLAK Ben hic kimseyi teşvik ermemişim tam tersine uyarmışım,

Diğer taraftan HEZEYAN var bugün kalkıp hisse düşecek ti bunlar düşmez diyordu diyen hezeyan, bir kaç tanede ayni zamanda yazılmış hezeyanın yazılarını koydum araya.

İyi okuyun bir bakalim var mi bir uçacak kaçacak havası benim yazılarda. Nerenizle okuyorsunuz anlaşılır gibi değil.

5. Avtur un kapa düşen haberle ilgili bilgi verebilirmisiniz

6. Kap a düşen haber
    Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. (AVTUR) paylarında 29/05/2017-09/06/2017 döneminde likidite sağlayıcılığı kapsamında işlem yapılmamıştır.

7. Her katılanın gönlüne bir çizik atıyor kanatıyor.. Bugün yine 2.45 den yaptığım stoploss a şükrettim "Kesinlikle Y.T.D" elbet bir yerden dönecek 0'a basacak hali yok. Onu işte spek i telefonla arayıp sormak lazım nerden döneceksin diye hayır bilelimde

Sayfa 415/682 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •