Sayfa 423/913 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 7297 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Musteri temsilcim adamlarin mal cikamadigini hala malda olduklarini soylemisti. Hulasa malda yakalanan buyukler zarar etmek istemez herhalde. Panik bittigi anda yon yukari insallah. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by albatross25 Yazıyı Oku
    Musteri temsilcim adamlarin mal cikamadigini hala malda olduklarini soylemisti. Hulasa malda yakalanan buyukler zarar etmek istemez herhalde. Panik bittigi anda yon yukari insallah. Ytd.
    aynen öyle

3. 1-at yarışı oynayanlar vardır (risk alan guruptur riski ise oynadıgı kupon kadardır ama ses tonu oynadığı kupon tutarından az veya çooooooook çıkabilir)
    2-birde atyarışı tahmincileri vardır (hiç bir riskleri yoktur ama risk alanlara veya alabileceklere tahminlerini sunarlar, tutarsada farketmez tutmassada ve ertesi yarışlarda yine aynı şekilde tahminlerde bulunurlar ve devam eder gider, bunların bazıları sipariş üzerine tahminler yapar bazıları bildiklerini sanarak tahmin yaparlar, bazıları bu işi en iyi bilen sensin dedikleri için tahmin yaparlar bu yine böyle devam eder gider AMA bunlardan hiç maddi anlamda zengin olanı yoktur, SÖZDE BİLİRLER YA)
    3-Birde atyarışı oynamayanlar ve tahmin yapmayanlar gruhu vardır bu grup ohhhhh olsun grubudur söyle derler
    ben biliyordum, ben demiştim , zaten bunun böyle olacağı belliydi, bu herzaman böyle olur bu tiplerin gercek adı KINACILARDIR

herken kendi payına düşeni alsın

unutmayın hayat riskdir , düşünün an itibariyle nefes alıp alamama riski taşıyoruz yani her an ölüm riski ile karsı karşıyayız,

dolayısıyla hisse senedi almak veya başkaca bir şey yapmakta riskler taşır
    bu riski alırken kendi iradenle ve tasarrufunla riski aldıysan bedelinide aldığın riskin karşılığı olarak olumlu veya olumsuz anlamda göreceksin.

gelelim asıl meseleye
    borsadaki her senet getiri ve götürü garantisi olmayan meta dır
    hiç bir senedin sıfır bedele inmeyeceğinin veya anormal fiyatlara cıkmayacağının garantisi yoktur

örnek thy turkcell dogan aselsan kipa yapıkredi işbank akenerji adese migros aklıma güncel olarak gelenler derlemeler yaptım

thy 10 tl den 4 tl ye düstü simdi bir bakın
    türkcel 16 tllerden 7 tl ye düştü şimdi fiyatına bakın
    doğan 2.60 tl den 40 krş lere düştü şimdi bir bakın (zarardan başka bir şey yazmayan senetlerdendir)
    aselsan akılara zarar bir çıkışı var
    kipa 70 krş aldımdı ve zarar ettimdi şimdi bir bakın
    yapıkerdi sözde koçların bankası 6 tl üzeri aldım 2.70 tl ye kadar geriledi 3. yılında daha aldıgım fiyata gelemedi
    akenerji bilançosunda kar sutunu olmayan ve her yıl sermayesine yakın zarar yazan bir şirket
    adese 13 tl yeyakındı sonrasında 1.75 tly kadar düştü şimdi düştüğü 1.75 lerden 3 tl üzerini gördü
    migros 40 tlye yaklaşmıştı aldıgımda sonrası 10 tl ye kadar geriledi 10 yıldır aldığım paraya gelmedi senet ve her yıl zarar yazar

kabaca bütün senetler ondururda güldürürde öldürürde

herkes AKLINA GÖRE ...............................

pazar yazısı gibi oldu
    sabır, sabır, sabır...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by Cubana Yazıyı Oku
    Maliyetim 3.60 tl ,10.000 lot. Bastan yazayimki daha anca cuma gunu zarar yazmaya basladim.benim amacim zarar Kar i gectim,spk nin bu kadar agresif ceza vermesi dir.bu adeledetsizlik nedir spk efendi.ben pazartesi Reis e yazacagim.birsey cikacaginida sanmiyorum. www.tccb.gov.tr bu adrese yazabilirsiniz.

Sent from my iPad using hisse.net

Çok gereksiz bir boş yazı olur yazmayınız. Neredeyse duş bile yapacak vakti olmayan RTE.

saygılar.

5. Mal boşalan hisse nasıl oluyorsa % 12 fiili düşüyor hissede olanlar moralini zi bozmayin zararına satış yapmayın her zaman kenarda maliyet düşürmek için para ayirin yükseldikçe kar realize yapın kenan doğru yoldasin bakıyorum forum da psikolojik baski artmis

6.  Alıntı Originally Posted by Cubana Yazıyı Oku
    Maliyetim 3.60 tl ,10.000 lot. Bastan yazayimki daha anca cuma gunu zarar yazmaya basladim.benim amacim zarar Kar i gectim,spk nin bu kadar agresif ceza vermesi dir.bu adeledetsizlik nedir spk efendi.ben pazartesi Reis e yazacagim.birsey cikacaginida sanmiyorum. www.tccb.gov.tr bu adrese yazabilirsiniz.

Sent from my iPad using hisse.net
    Olacakları söyleyeyim. siz BİMERE veya CİMERE yazdığınızda; Buraları Sy cumhurbaşkanı veya Sy başbakan okumaz. Bunları Danışmanlar okur, bu şikayet konusunu ilgili yere SPK sermaye piyasasına iletir. spk bir Rapor hazırlar. ilğili şirkete kademeli şekilde ceza verildiğini, cezaları tarih sırasına göre yazıp ilgili yere gönderir. konuda kapanmış olur.
    spk idari bir kurumdur. usulsuz işlem yapan şahısları suç üstü yakalamış, şahıslara Altı ay borsadan men cezası vermiş. Ellerinde kalan malıda hemen çıkarmamaları için gerekli idari yaptırımları işleme koymuşlar. Bunun haricinde kim ne söylüyorsa kızgınlıkla bilmeden söylüyor. spk böyle bir konuda usulsüzlük yapamaz.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7.  Alıntı Originally Posted by rockman Yazıyı Oku
    Bilmediğim için soruyorum. Spk bir hisse üzerinde uygunsuz bir fiil işlendiği kanısına varmak için o hissenin son 3 ayını mı degerlendirmesi gerekiyor. Eğer durum boyleyse bile 16.01.2018-16.03.2018 dönemini inceleyen ortadaki fiili yapay hareketi tespit eden spk karar almak için neden 1 hafta beklemiştir. Ya da böyle bir durumda spk 16. ocaktan beri bu hisseyi takibine almıştı ama 16 Martta kadar makul şüphe bulamadı da tam 16 Martta mı makul şüphe tespit etti. Yani benim 1 günlüğe trade için girdiğim günü mü özel seçti .Bu soruların cevabı bence belli . Yaşasın ky koruyucu yüce spk sen çok yaşa. Elbet bir gün spk üzerindeki bu pis kokuların aydinlanacagi günler de gelecektir.
    BİST'teki bütün kağıtlar anlık ve günlük takip olur. olağan üstü fiyat hareketlerinde konusu yoksa 15 dakikalık devre kesici,devreye girer. günlük hareketlerde meydana gelen hareketlerde , yaptırım bir sonraki gün devreye girer.Bazı yaptırımlar kademeli şekilde artarak devam eder. ytd
    Son düzenleme : realiter; 25-03-2018 saat: 15:43.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. Son 3 is gununde hisse %60 deger kaybetti boyle devam ederse kimsenin icerde kurus parasi kalmayacak...

Sayfa 423/913 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •