Sayfa 427/645 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    onu önceden köpürtmüslerdi zaten
    Katılıyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Pazarama, avantajlı kampanyalarını müşterilerine sunmaya devam ediyor - Basın Açıklaması

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama, e-ticaret sektöründeki ilerleyişini tüm hızıyla sürdürüyor. Süper Çekiliş'ten Pazarama Cüzdan'a kadar onlarca avantajı alışveriş severlere sunan Pazarama, 16-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek "Ekimin Süperi" kampanyası ile müşterilerin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmeleri için birçok ayrıcalık sunuyor.
    3 al 2 öde kampanyaları, Süper Saatler'de indirimler, Pazarama uygulamasından yapılacak ilk alışverişe özel fırsatlar, kupon kampanyaları, Maximum Kart ile yapılan 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL indirim kazanma fırsatı, taksit imkânı gibi birçok kampanyayı bünyesinde barındıran "Ekimin Süperi" Pazarama'da alışveriş severleri bekliyor.
    Gökhan Ünver'in rol aldığı "Alışverişin Süperi" reklam kampanyasını Eylül ayında duyuran Pazarama'da, süper indirimler müşterilerle buluşurken, tüm fırsatlara ek olarak "Kargo bedava" kampanyası ile Ekim ayı boyunca kargo ücreti alınmıyor.
    Online alışverişin yanı sıra, cüzdan, otel-uçak rezervasyonu, araç kiralama gibi hayatın her anında kullanılabilecek servisler sunan Pazarama'nın avantajlı dünyasına, Pazarama mobil uygulamasından ya da Pazarama.com'dan ulaşabilirsiniz.
    #SanaBanaPazarama #AlışverişinSüperi #EkiminSüperi
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Çok pardon ya bu Stoploss denen olgu sadece aşağı yönlü olunca mı uygulanıyor ; hani yukarı yönlü stoploss?

4.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    benimle ilgili istediğiniz şekilde düşünebilirsiniz. bu sizin en doğal hakkınız. ben dürüstüm ama aynı zamanda pragmatik bir insanım. üniversitede bir hocamız vardı. para sokakta kan akarken kazanılır derdi. yani dışarıda, kaos, kriz, savaş, vs. durumlarında yatırım ve sermaye piyasalarında dalgalanmalar olur ve bunlar bir süre durulana kadar para kazanılır. bu arada, burası bir borsa forumu. başka bir mecrada olsa orada da düşüncelerimi açıkça dile getirmekten çekinmem. siyaset olur, politika olur, savaş, diplomasi, vs. ben burada para kazansamda para kaybetsemde savaşın, çocukların ölümünün, insanların evlerinden, yurtlarından sürülmelerinin iyi bir şey olduğunu savunabilir miyim ? ama burası orası değil işte. burası borsa, ekonomi, yatırım, vs. konuşmak için kurgulanmış bir forum. mutlaka savaşla ilgili kritiklerin yapıldığı forumlarda mevcuttur. oralarda da tam tersi gidip borsadan bahsetmek abestir, ayıptır, mantıksızdır, bence burada da savaştan bahsetmek bana göre öyle. hepsi bu.
    Yalnız sen hocayı pek iyi anlamamışsın. Sen acı kan gözyaşı varken üstüne bir de olumsuzluk pompalamaya kalktın. Dikkatini çekerim.

Zaten bizde buna karşı çıktık ama anlamadın.

İlk yazdığın bir kaç yazıyı tadında bıraksan savaş ya da başka bir şey düşüşü bildin mi bildin. Benim için pek bir şey değişmese de ben yine de tebrik ederdim.

5. biraz daha kuvvetlendi, işlem hacmi 127 milyar TL .. 8 bini geçti ama üzerinde tutunamadı.. yarın çok önemli olumsuz bir gelişme olmazsa 8 bini geçecek gibi duruyor.. geçip üzerinde bir kapanış yapabilirse 8500 e göz kırpılır diye düşünüyorum.. yatırım tavsiyesi değildir...

Bugunku problem bu olabilir borsada. Ne garantiler verildi bilemiyoruz Yahudi fonlara ama... burayi karistirdikca para cekmek zor.

*Erdoğan: Buradan sesleniyorum Ey İsrail; sen bir örgüt olabilirsin, bu Batı'nın sana borcu çok. Ama Türkiye’nin sana borcu yok. Hamas topraklarını ve vatandaşlarını koruma mücadelesi veren mücahitler grubudur.

Butun gelen guzel bilancolara verdiler herifler. Yapi Kredi, Turk Traktor, TAV...

Sirketlerle hicbir alakasi olmayip her tarafi siyasetle uckagatcilikla fiyatlanan yerde siyaset konusmam. Tammam.
    Neyse holdinglesmeden sonra 22 altinda kalmiyordu, o teselli olur belki.

Sayfa 427/645 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •