Sayfa 429/1001 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Çok bir numarası yok altın fonlarının, onun yerine tfx targetden kendiniz alabilirsiniz.
    Katilmiyorum
    Direk altin almak yukselisler icin mantikli ama dususlerde fon icindeki diger araclarla dususu minimize eder. Yani uzun vadede altindan daha saglam getiri saglar...ytd

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Mesela icbc altin fonu yatirim tavsiyesi degildir.
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Katilmiyorum
    Direk altin almak yukselisler icin mantikli ama dususlerde fon icindeki diger araclarla dususu minimize eder. Yani uzun vadede altindan daha saglam getiri saglar...ytd
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

bir ara 15-16 milyon tl imis ama biraz geriye gidip bakinca goruluyor

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    700 bin TL'lik fon üstadım 100 bin TL giriş olsa getirisi hemen düşer
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4. Aracı kurumdan gelen bilgilendirme
    "Jeopolitik haberler nedeniyle oluşan satışın geçici olduğunu ve şu an satış yapmanın taktiksel olarak yanlış olacağını düşünüyoruz. İlk panik havasından sonra ekstra olumsuz bir haber gelmezse de fiyatlamaların toparlanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle elimizdeki pozisyonlar stoploss seviyelerine gelse dahi kapanmamak gerekiyor. Pozisyonları stoplanmak gerektiğini düşündüğümüzde tekrar bilgilendirme yapacağız."
    Yatırım Tavsiyesi Değil Tabiki

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    bir ara 15-16 milyon tl imis ama biraz geriye gidip bakinca goruluyor
    Eski yüksek faizli enstrüman bulunduruyor büyük bir ihtimalle. Yeni girişle düşük faizli enstrüman ilave olacağı için getiri düşecektir demek istemiştim üstadım.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Aracı kurumdan gelen bilgilendirme
    "Jeopolitik haberler nedeniyle oluşan satışın geçici olduğunu ve şu an satış yapmanın taktiksel olarak yanlış olacağını düşünüyoruz. İlk panik havasından sonra ekstra olumsuz bir haber gelmezse de fiyatlamaların toparlanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle elimizdeki pozisyonlar stoploss seviyelerine gelse dahi kapanmamak gerekiyor. Pozisyonları stoplanmak gerektiğini düşündüğümüzde tekrar bilgilendirme yapacağız."
    Yatırım Tavsiyesi Değil Tabiki
    Kurum baska ne derki ustad
    Kotu bir durum olsa kurumun sana cik diyecek vakti dahi olmaz 😀😀😀

Dostlar bist100 -0.38e kadar geldi umarim pozitif e gececegiz tekrar...............
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kurum baska ne derki ustad
    Kotu bir durum olsa kurumun sana cik diyecek vakti dahi olmaz
    Bu da başka bir kurum

Uzun Vadede Ne Bekliyoruz…
    8,31x olan BİST100 cari F/K çarpanı 9,9x olan 5 yıllık ortalamasına göre %16,3 iskontolu. Türkiye için son dönemde artan piyasa volatilitelerinin bir katalizör sonrası normalize seviyeye gelmesi durumunda Türk borsası için önemli bir potansiyelin bulunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Türkiye’nin taşıdığı riskleri dengeleyebilecek büyüme potansiyeli de dikkate alınmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 429/1001 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •