Sayfa 429/1003 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. RTE nin sağlık sorunu , S400 ler incirliğe getirilmesi ,Elvan istifa etti bu sosyal medya üzerinden yapılan bu manipülasyonlar çok sık oluyor dikkat etmekte fayda var.

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    socar sokmuş yayına güzel bir reklam...seneye star vs bir arz daha gelebilir...petkim de küllerinden doğabilir bu arada.
    Bu petkm Azerilerde değilde Erdemoğlunda olsaydı 10 üzeri işlem görüyordu.

3. Ne varsa bizim yonca da var UÇURTMA olmak kolay mı

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    ya da koç ta olsaydı, 20 üzeriydi şu an..patrona güven çok önemli, 23 yıllık borsa hayatımda öğrendiğim en önemli kurallardan.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    RTE nin sağlık sorunu , S400 ler incirliğe getirilmesi ,Elvan istifa etti bu sosyal medya üzerinden yapılan bu manipülasyonlar çok sık oluyor dikkat etmekte fayda var.
    Ben bu manipülasyonların çoğunun aktroller tarafından köpürtüldüğünü düşünüyorum..işin sonu twitter vs yasaklamaya gitmez umarım, belki de onun hazırlığıdır bu dezenformasyon saçmalıkları.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Birde cem okullu var. Malum sahsin girdigi hissede insan tereddut ediyor. Bu arada dun tavsiyene uydum. 6.57 den sutladim. Kapanisi gorelim. Herekirse yukardan aliriz.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ben burada genel ortalamanın teminatlarının ne kadarını kullandıklarını merak ediyorum. Sanırım çoğunluk %100 civarında gibi görünüyor.
    benim %50 civarında... %40-60 arası değişir; %60 üzerine çıkınca bende stres yapmaya başlıyor; meblağ pek düşük sayılmaz...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Birde cem okullu var. Malum sahsin girdigi hissede insan tereddut ediyor. Bu arada dun tavsiyene uydum. 6.57 den sutladim. Kapanisi gorelim. Herekirse yukardan aliriz.
    Cem okullu hikaye ,
    ben bu tahtada çok işlem yaptım elindeki lotu sayar Azeri çocukları ,
    onlar istemeden yol vermeden oyun kuramazsın.
    tamamen badem spor üzerinden dönene tahta , geçmiş aylarda hacimde kullandılar endeks ağırlığı belli .
    6.60 üzerinde günlük kapanışlarda ilk hedef 6.80 devamını özl den cvp lamıştım.

Sayfa 429/1003 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •