Sayfa 43/195 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 337 - 344 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Ben senin 500 bin sattığını abarttım.Ama sattığını yazdığını okudum.150 bin lot satmışsın.İyi...Kalanları parça parça sat satarsan.Yükselirsa elindekine,ray düşerse sattığına sevinirsin.Bu iyi taktik.....!!!!!!
    Beni çok iyi çözmüşsün.her aldığım hisseyi parça parça satarım.yükselirse elimdekine , düşerse sattığıma sevinirim.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben geçen 1 TL den sattım sonra 90 kr tan geri aldım onu da 1,1 TL de sattım.genel kurul tarihine kadar elimdekilerini sıfırlamayı düşünüyorum.nasıl olsa Tatar alıyor.sonra düşer ben size destek atarım.şu anda dökülen YAPRAK ları toplamakla meşgulüm.KLNMA ve RAYSG de ki hedeflerime ulaştım.alan da kazansın ,ben aç gözlü biri değilim.raysg gibi gizli bir hazine de kaplm. Benim görevim düşeni ayağa kaldırmak.

Ben sizler için varım.pazartesi 1,24 _ 1,27 _ 1,29 satışlarım ile yanınızdayım.

3.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Sayın Beyaz sayfa sen satış yazdikca kağıt yukarı gidiyor hergün %5 yukari satış yaz baride nisan 10 a kadar 2 li rakamlara varalim 😀 ytd..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben, siz kazanın diye her gün satış yazacağım merak etmeyin.

4. 1,24 - 10000 lot ,1,27 - 10000 lot ,1,29 - 20000 lot yeterli mı

5.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Beni çok iyi çözmüşsün.her aldığım hisseyi parça parça satarım.yükselirse elimdekine , düşerse sattığıma sevinirim.

90 kr a kadar 150 bin sattım.90 - 1,20 arası 275 bin sattım .Kala kala 125 bin kaldı.

6. 1,20 - 1,50 arasında kalanları satar sıfırlarım..

7. Erken değil mi kalanları sıfırlarım derken...hiç teknik analiz paylaşacak birileri yok mu

8.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Erken değil mi kalanları sıfırlarım derken...hiç teknik analiz paylaşacak birileri yok mu
    Grafiğe inanmam.dirençler isterlerse 1 lot la geçilir, istemezler milyon lotla geçilmez.70 direnci ,80 direnci,1,1 direnci hiçbiri çalışmadı.füze misali dimdik çıkıyor.Yakıt biterse o zaman kötü.

Sayfa 43/195 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •