Sayfa 432/1001 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,895
    DİKKATİMİ ÇEKTİ.KARDEŞMİ BUNLAR?
    Yoksa banamı öyle geldi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,895
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Halk TV Yayına başladı.GB bitmesin diyenlere duyurulur.

Sinan Oğan: "HDP ile yan yana gelmem eşyanın tabiatına aykırı. Bizi eleştiriyorlar. Ne yapsaydım, bir Türk milliyetçisi olarak HDP ile yan yana gelip kendimi mi inkar etseydim?"

Hudapar ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sinan Oğan: "HDP ile yan yana gelmem eşyanın tabiatına aykırı. Bizi eleştiriyorlar. Ne yapsaydım, bir Türk milliyetçisi olarak HDP ile yan yana gelip kendimi mi inkar etseydim?"

Hudapar ?
    Biriyle iç içe diğeri dışarda.

Bu lafıda yedirirler Sinan bey.

Omurga lazım.

Yarın Cumhura katıldık derse ne yapacan orada kucaklıyacan.

Sıkıldım iki yüzlülerden.

Kapat partiyi o zaman niye ortada dolanıyorlar.?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Başkası adına utanmak ...

Sinan Oğan: "Suriyeli kardeşlerimizi mancınıkla mı göndereceksiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hudapar ?
    Koltuğa sadık kal, koltuğa sadık kal diye diye, ikisi de memleketin kaderiyle oynadılar.

Bir tek onlar vatanperver, Atatürkçü sanki....pehh

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    'Koltuğa sadık kal.'

04:40'dan itibaren...ne dediklerine değil, ne yapmaya çalıştıklarına, sonunda neye yol açacaklarına odaklanın dedik. Sizi ayartıyorlar dedik. Dinletemedik.

[Sevgili vatandaşım, borç harç evini geçindirmeye çalıştığını biliyorum. İktidara gelir gelmez, bireysel kredi kartı borçlarınız için kesin çözüm üreteceğim. Erdoğan'ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak.

Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız, bu yükün altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak, borç batağı yüzünden yuvalar yıkılmayacak.

Unutmayın, 28 Mayıs seçimi, bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına saplanma referandumudur!

Vatanını seven sandığa gelsin.

Kemal Kılıçdaroğlu
    Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı Adayı B002]

Kk dan mesaj geldi. Bence yanlış bi uygulama hayatımda kredi kartını ödemeyip kara listeye düşüp faiz yüküne girmedim
    Girenede acımam. Ayağını yorganına göre uzatsın.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 432/1001 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •