Onemli Gunler Banner
Sayfa 432/999 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Rusya, almanya, bulgaristan, polonya, ingiltere

Buralarda paran olsada özel hastane yok

Burada ki gibi liv, acıbadem, amerikan hastanesi yok

Hepsi devlet hastanesi

Vip hizmet alamıyorsun.

(Ülkelerde yanlışım varsa düzeltiniz lütfen)

///

13 yıldır uk’de yaşayan, ingilizle evli olan bile diyor

İngilterenin en beceriksiz olduğu konulardan biri sağlık.

Her gelen politikacı söz veriyor ben bunu değiştireceğim diye ama değişen bişey yok diyor.
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    degistiremezler o yuzden ingilizlerde ucaga atlayip Turkiye Tayland Meksika gibi yerlerde saglik sorunlarini hallediyorlar

Ben Amerikada doktor olmayan hastane gordum. Sordum neden yok diye. Hastane yonetimi karar almis doktor cok pahaliymis bulamamislar vs o yuzden yuksek hemsire ise aliyoruz dedi
    Iyide yuksek hemsire her ilaci yazamiyor naapcaz?

Beyefendi o zaman 50km otedeki hastaneye gideceksiniz

evet benzin cok ucuz et hormonlu sutun icinde her turlu kimyasal

neyse tansiyonum cikacak yine

Allahım sana karşı nasıl bir suç işledim de, bu başlığa bir göt bile fazla iken iki tane birden gönderdin?

Kapitalizmin tanrısı olan bu ülkelerde, özel sağlık kuruluşu yokmuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sigortasız olursa anasını bile yatırır severler
    Abi orada sağlık sigortası ve diş sigortası ayrı. Sigorta kapsamı ödediğin seçtiğiniz sigortaya göre değişiyor ilacı ona göre ücretsiz yada parayla alabiliyorsun. Ama orada sağlık pahalı. Bizim burada olduğu gibi öldüğün zaman takdiri ilahi kader deyip geçmiyorlar hemen mahkemeye gidip tazminat davası açıyorlar. Kullandığın ilacın yan etkileri yüzünden bile milyonlarca dolar tazminat davası kazanıyorlar. Avrupa'da bildiğim biyokimya uzmanı 2-3 milyon dolar kazanıyor yıllık. Yaptığın işin riskine göre gelirin artıyor. Avrupa'da yaşayan Türkler genelde burada ameliyat oluyorlar. Çünkü orada öyle kolay kolay ameliyat yapmıyor doktor. Bizim burada kurbanlık koyun gibi ameliyat yapılıyor. Ölürsen takdiri ilahi.

Gavur ülkelerinde yeterki paran olsun, özel hastanelerde özel olarak A. bile koyarlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Allahım sana karşı nasıl bir suç işledim de, bu başlığa bir göt bile fazla iken iki tane birden gönderdin?

Kapitalizmin tanrısı olan bu ülkelerde, özel sağlık kuruluşu yokmuş.
    Bizdeki kadar mantar gibi çok olmayabilir. Oranın kriterleri denetim mekanizmaları bizim ki gibi uyduruk değil. Şuan eğer özel hastane açma kıstı olmasın bir o kadar daha açarlar bizde. Hatta şuan bir dahiliye uzmanı ilave etmen bile mümkün değil bu hakkı o ildeki başka hastaneden satın alıp öyle açıyorlar. Özel hastaneler SGK nin ödediği tedavi ve tetkik ücretiyle temizlik elektrik su parasını ödeyemezler SGK benim ödediğimi az buluyorsan sana gelen kazı yolabildiğin kadar yol diyor hiç karışmıyor. A Grubu bir hastaneye taş çatlasın muayene tahliller film ultrason EKG dahil 100 TL civarındadır. Özel hastanede 1-2 hormon tahlilinin maliyeti o kadardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Normal adam, Bodrum'da K.Baligi var mi diye arastirma yaparmi.

Hastane yakin olacak, ve icinde doktor bunu bekliyecek.

Alacagi ev hesapli olacak gibi yuzlerce mazeret.

Aslinda 60 yasindasin, alt tarafi iki cop pirzola bir 15'lik raki.

Kalan kac gunum kaldi demiyor.

Mutsuzlugunu, umutsuzlugunu,buralarda ortaya dokuyor.
    Eskilerden mandrake vardı, amarigada beni düşüyorlar diye bas bas bağıran. Biz oha dedikçe adam daha diyordu. Tatminsiz bunlar kafaya takma, hep eşşeğin şeyini yani semerini ararlar...

Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Eskilerden mandrake vardı, amarigada beni düşüyorlar diye bas bas bağıran. Biz oha dedikçe adam daha diyordu. Tatminsiz bunlar kafaya takma, hep eşşeğin şeyini yani semerini ararlar...
    Mandrake hiç kurtulamadık ki, önce G. Amed şimdi de velesbitci nicki ile burada.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Dünkü Akit paçavrası manşeti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 432/999 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz