Sayfa 432/964 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Beyler bence , bu hissede ya beklenir yada satar gecersin, bundan ote her tartismanin bi anlami yok. Sozlerini tutmasi gereken ky degil , yeni yonetim. Neyi, neden tartisiyoruz?

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hocam dediklerinize katılıyorum. Bu konuyu kapatalım artık. Ben söylediklerimi geri alıyorum.
    Başka yazı yazmayacağım bu konuda.

3. yeni yönetime sözlerini yerine getirme diyen mi oldu aramızda )
    3 ayı geçti geleli, fesihten vazgeçeli de 1 ayı geçti, daha ne yapabiliriz, hisselerimizi devredip ellerini güçlendirsek mi acaba nasıl olur?

4. Yakın zamanda takip etmemiz gereken önemli haberler:
    1- brüt takas ve internet yasağının kalkması(gözaltı değil)
    2-arell bank anlaşma haberi
    3- bağlı ortaklardan bir veya ikisinin arsa satış veya fabrika satış haberi.

Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    şahsen kendisini tanıdığım için artniyet konusundaki söyleminiz çok kabaca ve saygısızca, kendiside hisseye yatırım yapmış bir yatırımcı hemde ky dediğimiz, söyledikleride doğru şeyler siz neden anlamadınız , sizden gayet mantıklıca buyrun anlatın bizde bilgilenelim dedi, buyrun meydan sizin anlatın bilelim biz cahiliz ya
    anlayış ve nezaketinize teşekkür ederim.malesef burda bilgi sahibi olmadan yazı yazmayı marifet zannedenler var.
    ben bildiğim özel bilgileri bile hangi hissede olursa olsun aktarmıya çalışıyorum.
    kendini bilmezler yüzünden insanın yazası gelmiyor

6. Cin ali de iyidir fabrikada. Ikiside yatirimci , birisi yeni yonetimin fesihin geri cekilmesine ragmen niye ciddi adimlar atamamasini hakli olarak sorguluyor. Digeride su ana kadar olumlu yapilan isleri dusunerek biraz daha olumlu bakiyor. Neticede is yeni yonetimde bitiyor. Sozlerini tutmazlarsa .......... benim icin areal bank isi muhim..bunu cozebilecek mali kaynak nasil olusturulur? Patronlarin sirketten aldiklari 92 milyon tl kasaya girerse, 50 milyon tl fabrika satisindan gelen para var. Kalan fabrikalarda 60 milyon tlye satilsa 200 milyon tl yapar. Buda 45 milyon euro eder ki areal borcunu kapatabilirler. Olursa ne alaaaaa? Olmazsa bunlar otellerin haczine izin verirler mi? Ve ayrica oyle bir noktadayiz ki, ulke ekonomisi olarak 2018 de dolar da ve euroda yukselisin devam edecegini akli basinda het ekonomist ifade ediyor. Ic sebeplerde var dis sebeplerde var. Bu acidan da bakarsak eger cozulecekse areal sorunu, bu banka icinde , sirket yani holding icinde, bizim ky icinde en uygun zaman bu zamanlar, yok cozulmezse ekonomik krizin daha da derinlesecegi 2018 de areal otel sattirmak istese istenilen fiyata otelleri sattiramaz, krizde hic bi borcluda odeme yapmaz, mecbur anlasacaklar. Patronlarda kriz derinlestikce fabrikalari istedigi fiyattan veremez. Otellerin geliri dolar euro zaten , otelleri hic sattirmazlar. Patronlar icinde kriz derinlesmeden bursadaki fabrikalarin elden cikarilmasi en uygun olan cozum. Bu baglamda kendi dusuncem , yakin zamanda areal sorununun cozulebilecegidir. Bunun disinda hissede kalamiyorsan , satacaksan satar gecersin. Maliyetin dusukse satman daha kolay olur. Yok maliyetin yuksekse mecbur beklicen. Eger areal isinin cozulecegine inaniyorsan zaten hissede kalirsin. Bunun otesinde yeni yonetimin ozellikle areal konusunda cozumunu yavastan almasini bircok acidan yorumlayebilirsin. Ama unutmayin ki turkiyeden cekilen areal in turkiye de zaten yatirim durumu yok, alip kurtulmaya bakacak. Ustelik turkiye ekonomisinden endisesi olmasa zaten cikmazdi ki bu benim gorusum. Bugun ispanyol ortakligi olan bir banka hisselerini satip turkiyeden cikmayi dusunuyor ise; ki faizler bu ulkede dunya ortalamasinin uzerinde olmasina ragmen. Ve yeni yonetimde de turkiyenin 2018 ekonomik kırılganligini gorebilecek yeni yonetim kurulu uyeleri var, cozum icin en uygun zamanlar bu zamanlar... bu yazi tamamen kendi dusuncelerimden ibarettir. Kimse icin al sat tavsiyesi olamaz.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bazı doğruları sorgulamadan birileri rahatsız olmamalı hatta memmun olmalı.
    fibabankın alacağını neden varlık şirketine verdiği sorgulansa bunada bir kılıf bulurlar.
    banka birçok oteli olan şirketten alacağını neden kendi almak için haciz yoluna gitmeyim ucuza varlık şirketine satar.mal varlığı olmasa aklım alır ama burda öyle bir durumda yok.bunları sorgulamıyalımmı

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Dediklerinize katılıyorum. Tahminim farklı bir planları vardı. Milyonlarca lotu piyasada satmak gibi.
    çağrı işi bunu bozdu. Zaten hatırladığım kadarıyla önemli bir miktar sattılar zaten. Çağrı muhafiyet başvurusu yaptılar.
    Kimsenin haberi olmadı. Bu arada epey bir şeyler sattılar diye hatırlıyorum. Red yiyeceklerini düşünmediler. Sonra nedense planlarını değiştrmeden bloke geldi. Ortalık iyice karıştı.
    İnsanlaron aklıyla dalga geçmeye gerek yok.

Borsada hiç bir patron üç beş kuruştan piyasaya hlsse satmaz. Patronların borsa kurgusuna aykırı. O işlemler piyasaya satma işleri olamaz. Arada blraz tırtıklanmışlarsa o başka.

Piyasaya hlsse satılmak istenirse herzanan şşrkette pozitif koşullar oluşturulur hlsse olabildiğince en yukarılara taşınır ve ordan piyasaya verir. Ün beş kuruşa tahtada satılacak hisselerin getirisi onların büyük serveti içinde oluşan küçük bir varlıktır ve bu miktarın onlar için bir anlamıda yok.

Daha önce üç beş kuruşlardan tahtada yapılan işlerle gerçekten piyasaya hlsse satmış , topladıkları paralar, kullandıkları çok sayıda arabadan veya oturdukları çok sayıda konuttan birinin değeri kadar eder ancak.

Gldlp 30 - 50 kurulşa tahtada hisse satıkkarı mevzusunu ahmak civcivlere yedirsinler. )

Sayfa 432/964 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •