Sayfa 44/411 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3287 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Sirketin en değerli varlığı, grubun diğer firmalarının borcu için yok yere satıldı. Bari adese borçlarını odeseydi bununla. Yazıklar olsun. İttifak payını satarak zaten niyetini ortaya koyuyor. En kötüsü de imtiyazli paylar. Yani şirkete sahip çıkacak bir grup da olmayacak.

SPK bülteni :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kap : 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 70 inci maddesinin 2 nci fıkrası, Borsalar ve Piyasa İşleticilerinin Kuruluş, Faaliyet, Çalışma ve Denetim Esasları Hakkında Yönetmelik'in 35 inci maddesi ve Borsa İstanbul A.Ş. Borsacılık Faaliyetlerine İlişkin Esaslar Yönetmeliği'nin 36 ncı maddesi ile 44 üncü maddesinin 2 nci fıkrası hükümleri çerçevesinde ADESE payında 26/08/2019 tarihine kadar (bu tarih de dahil olmak üzere) 3 ay süreyle açığa satış ve kredili işlem yasağı ile brüt takas tedbiri uygulanacaktır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.
    bir ata sözüdür atı alan Üsküdarı geçti der, herşey bitti spk devreye girdi, spk kime hizmet eder, benim bildiğim spk küçük yatırımcıyı korumak yerine kimi koruduğunu herkes görüyo, bu saatten sonra sabırlı olmakta fayda var..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Spk ya mağdur olanlar dava açması için yeterli delil spk bülteni...çünkü zamanında müdahale etmedi herşey bittikten sonra bu tedbiri aldı.peki bu hisseden kredili alanlar pazartesi ne yapacak aracı kurumlar yok pahasına satacak tabiki müşteri bulurlarsa...elinde olanlara allah sabır versin zamanında uyardık...bulaşmayınız diye......ytd

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Spk ya mağdur olanlar dava açması için yeterli delil spk bülteni...çünkü zamanında müdahale etmedi herşey bittikten sonra bu tedbiri aldı.peki bu hisseden kredili alanlar pazartesi ne yapacak aracı kurumlar yok pahasına satacak tabiki müşteri bulurlarsa...elinde olanlara allah sabır versin zamanında uyardık...bulaşmayınız diye......ytd
    kredili alanlar ile açığa satanlar dengeler, tabi oyun daha bitmedi, nerde sonlanır bunu bilmekte zor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Normalde bürüt takasta tepki verir ancak bence bu sefer dip açacak 0,60 kadar hafta içi basacaklar... şuna bak ya bayram arifesi yaşattıklarına bak hadi şirket adilik yaptı bizi koruyan spk neden zamanında tedbir almadı iş bitince tedbir getiriyor aklıma bmeks geliyor, atac geliyor , mango geliyor tabiki genyh geliyor... Ytd ... Inşallah güzel şeyler olur d(((
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

8. Konya'nın en sağlam şirketi bir öküzün yüzünden battı. Yaptığı konutlar kapış kapış gidiyor du. Ta kı aç gözlülük yapıp konya ve İstanbul'da 5000 konut yapmaya kadar. Cebinde para varmı yok. Önce adese n in cirosunu aktardılar. Sonra durgunluk oluşunca inşaat da kredi ödemesi sorun oldu ve batmaya ramak kaldı. Aslında devletin bu inşaat sektörü stok konutlarını merkez bankası konut fonu altında alıp zamanla satması gerekir. Firmaya da maliyet ödenmeli. Selva kaldı değer olarak.

Sayfa 44/411 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •