Sayfa 448/1002 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Karar sonucu nasdag mezardan çıktı.
    +3 şu anda.
    Üstat

Bizimkiler TL için yeni ürün çıkarırlarsa o vakit tüm yabancı fonların selasını okuruz.
    Sanki yakında bomba patlayacak gibi…

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Üstat

Bizimkiler TL için yeni ürün çıkarırlarsa o vakit tüm yabancı fonların selasını okuruz.

Bono veya tahvil çıkarılsa dahi piyasa kendini dolar 20 lira olacak şekilde hazırladı lafları dönüyor.

3. bu GUH isimli fonu taşıma hatasını yapan var mı acaba benim gibi? AFT'nin artı 3 yaptığı gün eksi 3 yapmayı becermiş... girdiğim güne bin kez pişman oldum... ilk fırsatta kaçacağım ve bir daha bulaşmayacağım...

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Üstat

Bakalim enflasyona endeksli mevduat ne zaman gelecek yakin zamanda bu ay icinde gelecek gibi gozukuyor. Bu da olmazsa superbono silahi cekilecek herhalde.

Tweet mantikli geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    bu GUH isimli fonu taşıma hatasını yapan var mı acaba benim gibi? AFT'nin artı 3 yaptığı gün eksi 3 yapmayı becermiş... girdiğim güne bin kez pişman oldum... ilk fırsatta kaçacağım ve bir daha bulaşmayacağım...
    Garantinin yabancı fonlarından uzak durmak gerekiyor herhalde GUH ve MET var bende ikisi de birbirinden beter, düştükçe aldım daha da kötü oldu, ilk fırsatta az bir zararla çıkmak için bekliyorum.

FIL bayramdan bir gun oncesi ve su an icin en iyi hala, ancak bayram donemi icinde getiride cok geride kalmis bakalim yarin nolcak...

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    MKK da fon fiyatlarina baktim, hic bir yeni deger yok. Demekki sabahi beklicez...........
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

MET diyince aklima breaking bad gelmesin mi birden...

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Garantinin yabancı fonlarından uzak durmak gerekiyor herhalde GUH ve MET var bende ikisi de birbirinden beter, düştükçe aldım daha da kötü oldu, ilk fırsatta az bir zararla çıkmak için bekliyorum.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    MET diyince aklima breaking bad gelmesin mi birden...
    çok güzel diziydi de bizim ki acıklı türk filimlerine döndü resmen.

Sayfa 448/1002 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •