Sayfa 449/993 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bohçalı 7 bile alamaz,alacağı 3/1
    kanunun pek bahçeliyle alakası yok gibi, amaç daha derin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Daily Star ın haberine göre Putin e kanser teşhisi kondu. Kanserle mücadele eden Vladimir Putin, steroid tedavisinin yan etkilerini hissediyor. Düzensiz ve çok çabuk karar veren birine dönüşen Putin'in savaş kararının arkasındaki gerçeğin de kanser olduğu belirtildi.

https://www.mynet.com/son-dakika-onc...i-110106928048
    Kanser bulaşıcı değilki, neden arasında mesafe var denilirse akıla virüs geliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kanunun pek bahçeliyle alakası yok gibi, amaç daha derin...
    Yani iktidar cephesi içinmi ?,olabilir Ecevit 2 almıştı,üstelik Ecevit ekonomiyi toparlamıştı işi yine ayni şahıs bahçeli bozmuştu,ekonomi ise Cumhuriyet devrinin en kötüsü,yine sahnede olduğuna göre her sürprize açık konumda.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Kanser bulaşıcı değilki, neden arasında mesafe var denilirse akıla virüs geliyor
    suikast korkusu diye okudum bir yerde. şuguy mudur nedir askeri darbe yapabilirmiş.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bohçalı 7 bile alamaz,alacağı 3/1
    onun alacağı oda
    amaç başka
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Yunanistan Başbakanı Mitsotakis'in COVID-19 testi pozitif çıktı / Foreks Haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yani iktidar cephesi içinmi ?,olabilir Ecevit 2 almıştı,üstelik Ecevit ekonomiyi toparlamıştı işi yine ayni şahıs bahçeli bozmuştu,ekonomi ise Cumhuriyet devrinin en kötüsü,yine sahnede olduğuna göre her sürprize açık konumda.
    mesela % 7 barajı millet ittifakındaki sağ partilerin aklını çelebilir, chp'yi dışlayıp yeni ittifak için
    ya da hdp'ye giden emanet oyları azaltıp bölgede 2. güçlü parti akp'ye oy kayması yaratabilir
    senaryo ve beklenti çok, daha bir çok oyun teorisi var kanunun içeriği de önemli tabii..

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ...ya da hdp ye giden emanet oyları azaltıp bölgede 2. güçlü parti akp ye oy kayması yaratabilir
    Enflasyon, TL.nin degeri ve son zamlar olmasaydi, dusunulebilirdi.

Ben sahsen AKP'ye herhangi bir oy kaymasi olacagini dusunmuyorum.

Sayfa 449/993 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •