Sayfa 452/1013 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Haftalık dibin 3,6463 olduğu bir piyasada siz hem de internet bankacılığından 3,645 tan dolar almışsınız...

Tek kelime ile müthiş...Tebrikler.

Sezon sonu indirimine rast geldiniz herhalde.
    bloomberght de belgin mavişin açıklamasına göre o gün 3.6415 ten işlemler geçmiş. Ama bu dip noktayı kim yakalayabilmiştir orası ayrı konu
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    bloomberght de belgin mavişin açıklamasına göre o gün 3.6415 ten işlemler geçmiş. Ama bu dip noktayı kim yakalayabilmiştir orası ayrı konu
    Evet benim ekranda da bankalar arası piyasada hatalık en düşük 3.6415 görünüyor. Aslında üç aşağı beş yukarı 3.64 desek ne olur kafayı takacak bir şey değil.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Trump seçilmeden önce çok atıp-tutmuştu iş başına geldikten sonra sürekli tokat yedi şuan yaptıkları resmen Amerika bize benzedi dedirtecek cinsten başladı sağa sola saldırmaya...

Gerçi adamın onca eski askeri kabineye alıpta hep beraber kek çırpmasını beklemiyordum ama böyle dünyanın dörtbir yanını aynı anda karıştırmaya çalışacağını düşünmemiştim.

Neyse Hayırlısı diyorum, sonuçtan elden birşey gelmiyor boş boş bakıyoruz.
    Dostum birde bu adamın sağı solu belli olmaz diyorlar..

Putin'in Suriye'de karizmayı iki paralık etti..

Şimdide tweet'inde Rusya'ya barış mesajları gönderiyor..

Things will work out fine between the U.S.A. and Russia. At the right time everyone will come to their senses & there will be lasting peace!
    Bipolar bozukluk belirtileri...

4. Geçen gün bir arkadaş "dolar hacmini nasıl görürüz" demişti, bu da aynı hesap. Göremezsiniz, bilemezsiniz. Bin tane platform var, hangisinde hacim ne, min-max ne nasıl göreceksiniz? Hepsini toparlayan bir sistem yok. Reuters dealing ve forex ekranları "en yaklaşık" sonucu verir ama kimse tek bir ekrandan bakıp da kesin dibi göremez, az da olsa farklı fiyattan işlem geçen başka ortamlar olabilir.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Evet benim ekranda da bankalar arası piyasada hatalık en düşük 3.6415 görünüyor. Aslında üç aşağı beş yukarı 3.64 desek ne olur kafayı takacak bir şey değil.
    Bence de değil.

Sadece başlığa gelip de günün dibini 3 saat geçtikten sonra kendi alım yeri olarak anons edenleri sembolize etmek için işaret ettim.

Ben doğrudan piyasayı yakından izleyen bankaların hazinesinden alamadığım bir fiyatı internet bankacılığından almak....

Neyse...

Dert değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Neyse...

Dert değil.
    Dert.. dert aslında.. ama senin derdin..

O kadar alışmışsın ki birilerine laf çakmaya..

Birisine laf çakayım derken, herkes sana laf çaktı..

Kestirip atıyorsun.. Neyse diyerek..

Buradaki onlarca insan.. sen bu yolları bilmezken, kafasını kaldırmadan ekran takip ediyor, o yollardan ikinci, üçüncü kere geçiyordu..

Yazdığına dikkat edeceksin.. Alem sanal da olsa, geçmişi insanın peşini bırakmaz..

Tmm..

Bu veriler günlük traderlar için, alıp satmayanlar, ne olur ne olmaz deyip saklayanlar için anlam bile ifade etmez. Nasıl ki Jölelinin VF ile borsayı şahlandırması akıllı olanlar için alış yönünde bir anlam ifade etmiyorsa abidik gubidik Dolar hareketleri de trader olmayanlara bir şey ifade etmemeli.

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Dostum birde bu adamın sağı solu belli olmaz diyorlar..

Putin'in Suriye'de karizmayı iki paralık etti..

Şimdide tweet'inde Rusya'ya barış mesajları gönderiyor..

Bipolar bozukluk belirtileri...
    Aynen hocam bu adam sorunlu ve bunu herkes daha ilk günden söylerken ben acaba dedim ve yanıldım, aslında görünen köy kılavuz istemiyormuş, ama ben adam ekonomi ağırlıklı gideceğim Rusya ile barış yapacağım falan dediğinde hali hazırda var olan sorunlara daha barışçıl bir çözüm sunarlar diye düşünmüştüm ama hepsi boşmuş, bari bu dengesiz dünya savaşı çıkarmasa diyorum, malum daha adam koltuğa oturmadan bazı yorumcular bu tarz söylemlerde bulunmuşlardı...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 452/1013 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •