Sayfa 471/1195 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Erdoğan: "Geçtiğimiz hafta yapılan Çankırı Dodurga seçimleri, Anadolu irfanının bir göstergesi olarak siyasi tarihimizdeki yerini almıştır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Resmi Gazete'de yer alan Cumhurbaşkanı kararıyla, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nda görevden almalar ve atamalar yapıldı. Karara göre Kurulun başkanlığına Mehmet Akif Eroğlu getirildi

8 Temmuz Cuma günü motorin grubunda 2,10 TL'lik bir indirim yapılması bekleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    imza atmadan önce vergi sistemini biliyolardır....net alacakları para belli....

burda sorun vergi sisteminden çok, kulübu borca sokan yöneticiler....
    spor kulupleri iyice denetlenmeli....
    Rüşvet alan var en az 2 yada 3 kişi

Yönetici

Antrenör

Menejer

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    ressam ressam şu an forumda
    Bronz Üye

Duhul
    Jun 2017
    Gönderi
    3,660
    Enflasyon farkını anlayan varsa bizim oğlana anlatsa çok iyi olur.

veriler için = https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...tici+Fiyatlari

Bu verilere göre ; bugün açıklanan yıllık Tüfeden ( 78,62 ) altı ay geriye giderek Aralık 2021 tüfeyi ( 36,08 ) çıkarıyoruz veee 42,54 farkı buluyoruz. Şimdi 6 aylık enflasyon farkı bu rakamsa memura 41,69 rakamı nasıl hesaplandı ?

Yok olmadı dersek ; 78,62 - 48,69 ( ocak 2022 tüfe ) = 29,93 fark + 7 sözleşme zammı = 36,93 yine ulaşamadık 41,69 a

İşi bilenlerden yardım bekleriz.

geçen gün ( enflasyon farkı açıklandığı gün ) yukarıdaki yazıyı yazmıştım. Aklın yolu bir. Matematik bilen herkes ; memur ve emeklisine enflasyon farkını en az 5 puan az hesaplandığını görür. Yukardan aşağı , soldan sağa, önden arkaya nasıl hesaplarsanız hesaplayın açıklanan oran tutmaz. TIPKI Emekli Sandığının bana Bağladığı emekli maaşı gibi...
    Birkere enflasyon gerçegini açıklamıyorlar buradan zaten golü yiyor çalışanlar ve emekliler.

Burada yalan olan her şeyde yalan içinde olur.

Ben yıllardır emekli maaşı şu kadar artış oluyor derler.

Hesap ederim üzerine eklerim tutmaz. 100 TL en az eksik gelir ve itiraz ettim SGK yazıda açıklamışlar zerre anlamadım.

Yani güme gidiyoruz her konuda.

Kılıfçıda iyi çalışıyor bahaneler çok.Kataküllüde.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bugün bir doktor Konya şehir hastanesinde görevi başında öldürüldü, aynı şekilde bugün bir avukat müvekkili adına açtığı tazminat davasını çekmediği için silahla ofisinde öldürüldü..

Silah almak bu kadar kolay olmamalı .. Ülkem ne hale geldi ..
    Toplumdaki şiddet probleminin çözülmesi gerekiyor. Bireysel adalet anlayışı yerine toplumsal sözleşme üzerinden oluşturulan adalet anlayışının oturtulması gerekiyor. Şiddete meyil eden insanlara baktığınızda trafikte, iş hayatında, oturduğu muhitte sorunları uzlaşma yerine çatışma ile çözmeyi tercih ettiğini görmemiz kuvvetle muhtemel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 471/1195 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •