Sayfa 476/1001 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Sözcü Gazetesi Murat Muratoğlu 28/11/2017 yazısı
    dolar , dış borcun durumu hakkında bir yazı.
    http://www.sozcu.com.tr/2017/yazarla...-cebe-2108284/

2. Başkan " İhracatımız iki misli artarsa dünyada ilk 10 ekonomi arasına gireriz" demiş....

3 misli artarsa ilk 5
    4 misli artarsa ilk 3
    5 misli artarsa birinciyiz

Yaşasııııınnn
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Başkan " İhracatımız iki misli artarsa dünyada ilk 10 ekonomi arasına gireriz" demiş....

3 misli artarsa ilk 5
    4 misli artarsa ilk 3
    5 misli artarsa birinciyiz

Yaşasııııınnn
    2016 ihracat verileri:

Çin 2.25 trilyon dolar
    Almanya 1.33 trilyon dolar.

Birinci olmak için 15 kat, ikinci olmak için ise en az 9 kat arttırmalıyız ihracatımızı. Evet yaşasın
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

dunya da iyi insanlar vardir kotu de insanlar vardir, sabah ise gelirken bi kac arap kizina ohh yee filan diyosun, arabayi suren 1990 dogumlu bebe abi 50 yasinda geldin hala mi bakiyosun kizlara diyebiliyor- bunlar onun beynindeki bizim algimiz iste, yada aksam yemege geciyosun ofis kapisini kapatirken abi saat 1758 seni proje mudurune soyleyecem diye biliyor sonra da abi saka yaptim tamam mi diyo buna simdi sen saka yapma yada kxkx bile yapma demek lazim ama onemsemedim bu tipi- yani hayatta cok tipler var, yuzune guler arabani cizer, senin yuzun guler onun gulmez- seni kiskanir, bir de maas olayi, santiye de herkes birbirinin maasini bilir-
    igrenc bir durumdur, tedbir almaz yonetim cunku bunun avantajini kullanir, insanlari birbirine kirdirir-
    bundan zevk alanlar kalir firmada, ama uyum saglayamayanlar yazar istifa dilekcelerini gider......

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu ruh hastalarını kesinlikle anlamıyorum,sorunun varsa insan gibi anlat heyecan arıyorsan doğa sporu yap..nedir yahu mala zarar vermek?hayır gerçekten anlamıyorum,hayatım boyunca sevmediğim tartıştığım insanlar oldu ama asla kimsenin arabasını çizmek gibi ezik davranışlara girmedim,belkide bulmamanız daha hayırlı olmuştur,başınız belaya girebilirdi geçmiş olsun...not:bundan 25 yıl evvel bir lise arkadaşım balkonda otururken arabasının lastiklerini bıçakla delen birinin peşine takılmış ve şahıs tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü,sonuç: katil paranoyak-şizofren olduğu için bir kaç ay sonra serbest kalmıştı aman dikkat.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

halkb nin durumu kötü
    9 un altına sarkıtacakalr gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    halkb nin durumu kötü
    sermayenin tabanına yayılması ya da taban olması mı..?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    halkb nin durumu kötü
    Bence çok iyi destek atıyor jöleli....Aksi halde normal bir hisse tabana kadar gider.....Halkbanka 3-5 kağıt ceza gelirse adamın sermayesi ve/ya varlığı nedir ki bunu ödeyebilsin..............

Derinlikler arkadaş grafiklerini göremiyoruz,son durum nedir acaba?

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

Sayfa 476/1001 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •