Sayfa 478/1001 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Sigara içmeyin..!!
    Sigara uzun vadede öldürüyor...
    Onun yerine şarbonlu et yiyin,...pestisit içerdiği için geri yollanan domates incir,taze fasulye, biber, hıyar, marul, maydanoz, çilek, erik ve elma yiyin..en son geri gönderilen mandalinalardan yeyin..yeni gündeme gelen zehirli bir otla karışık ıspanak yiyin..ne bileyim metil alkollü rakı için mesela
    Ama sigara içmeyin.. öldürme süresi uzun olduğu için onu içenlere çok bozuluyorlar..

alıntı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan: (abd ziyareti) gitmeden önce telefonda görüşeceğiz, ona göre nihai kararımızı vereceğiz-trt haber

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    ERDOĞANABD'YE GİDECEK Mİ)TRUMP'LA TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPACAĞIM, GÖRÜŞME SONRASI KARAR VERECEĞİM

burada yazamayacağım aynen mektuptaki gibi ......... etme gel der.bizimkisi gider...nereden nereye...bir zamanlar dik dururdu bu muhterem...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Erdoğan: "(Bülent Arınç'ın açıklamaları) KHK ile ilgili 'facia' ifadesini kullanmasını esefle karşıladım"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Ergenekon kumpasına düşürülenler için aklına hiç adalet yürüyüşü gelmeyen
    "Darbeciler cezalandırılsın" diyen, FETÖ ve HDP'li tutuklular için ise"Adalet yürüyüşü" yapan Dersimli yine coşmuş her an ikinci bir yürüyüşü başlatabilir!..
    Kılıçdaroğlu, “Gazeteci arkadaşlarımız özgürlüğüne kavuştu ama yetmez. Hapiste gazeteci olmaz.” dedi Osman Kavala’ya da özgürlük istedi.
    PKK ile iltisaklı HDP’li belediyelere görevlendirme yapılmasını da eleştirdi.
    “HDP’li belediye başkanlarının ellerinin kelepçelenmesi kabul edilemez” dedi.
    https://veryansintv.com/canli-kilicd...ugune-kavustu/

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 478/1001 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •