Sayfa 489/987 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Bu işin sonu karakolda biter.!!!
    Crash tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!!
    Hiperenflasyon yer bitirir.!!!
    Nas falan dinlemez.!!!!
    Stagflasyon tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Forex dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kılıçlaroğlu alevî ben din, ırk, mezhep ayırmam, fakat sırf alevi olduğu için acından geberse bile oy vermeyecek milyonlar var.
    Evet bazı faktörler bizim ülkede ağır basar. Dediğiniz faktör de bizim ülkede anlamlandıramadığım şekilde ağır basıyor.
    Erdoğan a karşı sağ kökenli, halkın dürüst gördüğü , çalışkan bir aday kazanabilir sadece. Mansur Yavaş ın bir ihtimal kazanabileceğini öngörüyorum.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Forex dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kılıçlaroğlu alevî ben din, ırk, mezhep ayırmam, fakat sırf alevi olduğu için acından geberse bile oy vermeyecek milyonlar var.
    reha bey seçimi alman için hdp'nin oyuna ihtiyacın var
    seçimi kazansan bile mecliste 301 mv. çoğunluğu için yine hdp'ye ihtiyaç var, bırak 360 oyla refaranduma gitmeyi
    sen daha kendi içinde alevi dersen, kürt te dönüp bakar bunların bölücülüğü bana gelene kadar tavan yapmış
    bir de milleyetçi kökenli birini seçerlerse kim bilir neler yaparlar deyip oy vermez, ben de olsam oy vermem..

Arjantinde bir kaç tane paralel kur çeşiti var.!!!
    Resmî kur ve diğer paralel kur çeşitleri.!!!!
    Dövize Endeksli TL Mevduat uydurugu sistemde.!!!
    Resmî kura göre garanti.!!!
    Gelecek zamanda.!!!
    Paralel kurlar devreye girdiğini düşünürsek.!!!
    Varsayarsak.!!!
    Saldım çayıra.!!!
    Paralar pul oldu.!!!
    Modu ortaya çıkar.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!

Ben bir Monte Carlo ile Cannes turu yapacağım, Kılıçlaroğlu yüzünden yıllardır gidemiyordum, ne E£$ değilmi götündeki sembol TL'mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu ülkenin demokrasiye ne kadar ihtiyacı olduğu da tartışmalı bence. Demokrasinin bizi getirdiği yer aha bu.
    şimdi Türkiye bir norveç ya da isviçre olsa, kılıçdar aday olsun derim..ama burası Türkiye
    ytd..

Erdoğan: "Bir derdi, bir sıkıntısı olan herkesin çalacağı ilk kapı AK Parti'nin kapısı olmalıdır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 489/987 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •