Sayfa 49/548 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 385 - 392 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Garanti ne yapmis oyle sasirti beni. En buyuk satici en buyuk alici olmus. Is yatirimda alaydi iyiydi. Bakalim bugun iyi sıkısma yapti keske 3.22 kalaydi.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Seref yoksunu 3.16 ya 39315 tane yazdi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Son dk dususlerine alistik. Nedense bu sahislar son 1saatte cikip hisseyi asagiya basmaya basliyor. Direnci gecmesin hisse hitmesin diye her rezilligi yapiyorlar. 7tl kadar beklemeye devam.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. arkadaşlar,
    dgzte nin elinde yatırım amaçlı gayrimenkuller: 210.452.000
    mıpaz nin elinde yatırım amaçlı gayrimenkuller: 194.388.739
    hurgz nin elinde yatırım amaçlı gayrimenkuller: 220.359.144
    var bunların birbirleriyle ilgisi varmı mesela mıpaz bu arsalara imar çıkacak diye yükseldi.
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

KAP : DOHOL , HURGZ, DGZTE, DITAS, DOBUR, MIPAZ, CELHA, DFKTR
    15.09.2017 13:26:30

Bazı kuruluşlara ait televizyonların, internet sitelerinin ve gazetelerin 14 Eylül 2017 ve 15 Eylül 2017 tarihli yayınlarında, 60 yıllık köklü geleneklere sahip ve tüm işlemleri şeffaf Grubumuz hakkında kasten yanlış, yanıltıcı ve iftira teşkil eden haberler bir karalama kampanyasına dönüştürülmüştür.
    Şirketlerimizi ve payları Borsa'da işlem gören şirketlerimize yatırım yapan yatırımcılarımızı zarara uğratan ve Sermaye Piyasası Mevzuatı bağlamında suç teşkil ettiği düşünülen bu tür haberleri bilinçli olarak yapanlar hakkında her türlü yasal haklarımızı kullanacağımızı kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Doğan holding ve Aydın Doğan ile ilgili bir mektup muhabbeti sosyal medyada bayağı yayılmış..

http://www.iha.com.tr/haber-aydin-do...urundu-672343/

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ihlas grubunun karalama kampanyasinin devam etmesi uzerine kap gelen aciklama.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 49/548 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •