Sayfa 499/628 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

En az onlar kadar,denetleyici kurumların da suçu büyük..Durdur işlemleri ,olağan dışı hareketler var diyerek.

2. DOiaorcWsAAt8xP.jpgGrafikteki yeşil ok’u takip edeceksiniz. Eğer Ok yönünde hareket başlarsa alacaksınız, düşmeye devam ederse bekleyeceksiniz

3. Bu hareket 10 yıl da bir başlıyor.

4. ben bu hisse yüzünden intihar edeceğim.burdaki zarada benim sucum yok pazartesi akbankda 1.44 den hisseyi bozmak için emir girmek istedim.ama akbank yatırım hesaplarınız eşleşmiyor en yakın akbank şubesine başvurun uyarısını verdiçhemen kayıt açmak için uğur karaduman denen ak yatırım müşteri temsilcisini aradım bana değişen fiyatdan bozmak icin zorladı velhasıl bozmadım bozmadıkca zaran büyüdü şimdi akbank şikayeteme hala cevap vermedi yüzde yüz haklı olduğum halde hakkımı hala vermedi.mahkeme yolu açık ama kullandığım para kredi idi ve bu zarar yüzünden korkuyorum cinnet gecireceğim.

5. ""07.09.2016 tarihinde Emek Elektrik Endüstrisi Anonim* Şirketi payları ile ilgili olarak 1,29â€1,33 fiyat aralığından
    1.268.699 adet alış* işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. sermayesindeki paylarımız
    07.09.2016 tarihi itibariyle %.5,22 seviyesine ulaşmıştır. 14.04.2017 tarihinde Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,29â€
    1,31 fiyat aralığından 1.268.699 adet satış* işlemi tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş.
    sermayesindeki paylarımız 14.04.2017 tarihi itibariyle kalmamıştır.""

Değerli arkadaşlar bu açıklamaya kap.gov.tr de yayınlanan mali tablolardan ulaşılabilir.

Özeti şudur.

Geri alım yaptım 2016/Eylül ayında. 2017/Nisan ayında aynı miktarı geri sattım. Aynı Fiyata

Buraya dikkat bu mal birilerine teslim mi edildi? Citi yabancı aldı (bıyıklı) adı ile. O da bize mi teslim etti?

Peki şimdi şirket geri alım yapacak mı? yapmayacak mı?

Bu iş organize mi yapıldı? Bu mal birilerince küçük yatırımcıya mı pazarlandı.?

cevaplanması gereken sorular bunlar.

Şahsi düşüncem olup ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by saltuk61 Yazıyı Oku
    ben bu hisse yüzünden intihar edeceğim.burdaki zarada benim sucum yok pazartesi akbankda 1.44 den hisseyi bozmak için emir girmek istedim.ama akbank yatırım hesaplarınız eşleşmiyor en yakın akbank şubesine başvurun uyarısını verdiçhemen kayıt açmak için uğur karaduman denen ak yatırım müşteri temsilcisini aradım bana değişen fiyatdan bozmak icin zorladı velhasıl bozmadım bozmadıkca zaran büyüdü şimdi akbank şikayeteme hala cevap vermedi yüzde yüz haklı olduğum halde hakkımı hala vermedi.mahkeme yolu açık ama kullandığım para kredi idi ve bu zarar yüzünden korkuyorum cinnet gecireceğim.
    Bende kredi cekip aldim 1.55 den olmadi elimde patladi. Sans yoksa olmuyor. 3 kurus icin degmez. Hakkini ara ama sacma seyler dusunme.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 499/628 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •