Sayfa 50/987 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Makas ne olacak gündüz bile makas 80 juruşlarda mb ucuza dolar mı toplayacak. Hangi dolar sahibi bunu kabul eder. Merkez bankası kurundqn alıp satmayı taahhüt etmesi lazım. Merkezde makası açarsa o iş hiç işlemez
    Evet makas hala yüksek,gece bile böyle değildi,en fazla 40-50 krş idi,trade imkanı sıfır,üstelik ben işbank ile çalışırım 90 krş.

2. Yukarıda yazıldımı bilmiyorum, benim merak ettiğim bu uygulamanın ne kadar süreceği.
    Tek seferlik deniyor. Böyleyse 3 ay sonra kur kaldığı yerden devam etmezmi? . Üstüne üstlük Vadeyi üç aya bağlayanlar sisteme geri dönemiyeceğinden tekrar dolarize olup, 6-12 aylıklara daha fazla fark ödenmesine sebep olmazmı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Zorla at beni diyorsun ve kirmayacagim seni iki gözüm
    İnsan neden cift nik kullanirki

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Vatandaş evini satmış.....17 tl ye dolar almış....!!!!!!!!!!!!
    Bazi kesim bunu yaptı birisinde uyardım
    Gerçi herkesin kendi tasarrufu

4. Hep ayak oyunları dolambaçlı işler dalavere... işin özü milletin ellerindeki doları nasıl alabiliriz tek dertleri bu. Birde seçime kadar ortalığı rahatlatmak ondan sonra ne olursa olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Sadece şunu düşünün. Gerek burada gerek çevrenizde 1 tane dolarını bozan oldu mu? Şahsen benim çevremde 50 iş adamından 1 tanesi bile bozmadı. E peki dolar nasıl 5 lira düştü..
    17.5 görmüş doları kimse 12 den bankaya geri vermez..
    Şu yaptıkları tamamen dolar trenini kaçırmış tl mevduat sahibini dolarize etmektir..
    araplar ve bıyıklılar dolarını primli soktu zaten başkalarının bozmasına gerek yok

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Birde şunu açıklar mısınız. Orta okul mezunuyum ama hesabım doğru mu

Bugün doları tl ye çevirdiniz, %4 civarı makas var hop gitti %4

Kur farkı garantili mevduata girdiniz iyi tamam. 1 sene sonra devlet bu desteği kaldırdı dolara geri dönmek istediniz, o zaman belki makas %10 olacak hop gitti , %14.
    Sistemde ki 100.000 dolarınız düştü mü 85 bine.. ne anladım bı işten.

Bugünkü makaslara göre bile 100.000 doları satıp geri alsanız 92-93 bin dolara düşüyor.
    20 aralık itibariyle dövizi olana geçerliymiş diğerleri anladığım kadarıyla faydalanamıyor bana yine hasret var kayahan gibi

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tl ciler de faydalanabiliyormuş dolar olanları merkez karşılarken tl olanları hazine karşılayacakmış diyorlar
    başkanım deniz hocamın sayfasında sadece döviz mevduatı olanlar faydalanacak diyordu resmi gazete tebliğine dayanarak siz emin misiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    12,1082

Sabah odunu (morning wood )

Dayak klubü
    odun geri sekti 12,53

Sayfa 50/987 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz