Sayfa 50/167 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yılbaşından bugüne .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Acaba kapta yayınlanan haberlerin şirkete ne kadar getirisinin olacağı hakkında yorum yapabilecek olan birisi var mı?

Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Bulvar Loft Projesi Akfen GYO Tarafından devralınmasını müteakip şirkete 400 ila 600 Milyon TL lik. bir girdi yapacağını düşünüyorum. Bu para veya karşılığı değer girişi borçların yarısından fazlasını karşılar. Yılsonu yeniden degerleme hesaplarında ise uçurur gibime geliyor. (Yatırım Tavsiyesi Değildir.)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Hava Ikmal Yazıyı Oku
    Bulvar Loft Projesi Akfen GYO Tarafından devralınmasını müteakip şirkete 400 ila 600 Milyon TL lik. bir girdi yapacağını düşünüyorum. Bu para veya karşılığı değer girişi borçların yarısından fazlasını karşılar. Yılsonu yeniden degerleme hesaplarında ise uçurur gibime geliyor. (Yatırım Tavsiyesi Değildir.)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. Hava ikmal yorumlarınız için çok teşekkür ederim 😊 sanki dediğiniz gibi hisse bunu fiyatlamaya başlıyor. Düşüşlerde bile sağlam duruyor.

Yatırım tavsiyesi değildir..

820 konut
    % 26 sı iller bankasının
    150 den fazla akfen inşaat satmış
    geriye kalandan nasıl 600 milyon gelecek.

siz hangi amaçla hemen ortamı yağladınız.

konutların bitimi satışı v.s 2020 yılında biter .geleceği iyi.eşek yüküyle mal var.

yt değildir

akfen

bulvar loft projesini bakın muhteşem evler.
    fiyatlarda cok pahallı değil ankaraya göre.

Sayfa 50/167 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •