Sayfa 505/668 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5344 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Piyasada hisse az olunca söyle de bir avantajı var çok az işlem. Hacmiyke bugün olduğu gibi %4-5 hisse primlenebiliyor. Bu harekette City ve yabancının son bir ayda alımlarının etkisi olduğunu düşünüyorum. Satıcı nazlaninca yukarı sürmek zorunda kaldılar. Sonuçta piyasadan 2m lot eksildi. Bu hisse için Az değil.
     Alıntı Originally Posted by Laozi Yazıyı Oku
    Bu arada sizler de ALGYO nun piyasada olanbhisse sayısının çok az olduğunu düşünmüyor musunuz? Bu kadar az hisse ile likidite düşük kalıyor diye düşünüyorum.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Piyasada hisse az olunca söyle de bir avantajı var çok az işlem. Hacmiyke bugün olduğu gibi %4-5 hisse primlenebiliyor. Bu harekette City ve yabancının son bir ayda alımlarının etkisi olduğunu düşünüyorum. Satıcı nazlaninca yukarı sürmek zorunda kaldılar. Sonuçta piyasadan 2m lot eksildi. Bu hisse için Az değil.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle bir hisseyi yukarı gitmesi için değil de aşağıda kalması için baskılamaları lazım🙂 Borsamız ne hallerde. Sene başından beri konut fiyatları sadece Türkiye' de değil epeyce memlekette yükseldi (paraların hemen hepsi değersizleşti, feci gizli bir enflasyon var şu an için). Hisse sayısı daha yüksek olsa idi hisseye girmek ve çıkmak daha kolay olurdu ve öylece bu fiyatlarda kalmazdı diye düşünüyorum. Likidite (akışkanlık, kolay alınip satabilmek) özellikle borsanın yükseliş zamanlarında önemli diye düşünüyorum (düşüş durumunda kaçamam diye düşünen yatırımcı da alırken tereddüt edebilir). Umarım yakın zamanda bedelsiz bir arttırım yaparlar.
    .
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez. Ekonomi ve borsadan anlamam. Saygılar.

3. Bir ilave olarak düşük akışkanlıkli hisseler her iki yönde de kolay speküle edilebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Laozi Yazıyı Oku
    Bir ilave olarak düşük akışkanlıkli hisseler her iki yönde de kolay speküle edilebilir.
    Ve kendi adıma spekülasyondan para kazanmak istemem🙂

5. Bunun olayı nedir f/k 2 küsür? İştahım kabardı birden

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,454
    sen gel yatırımlarını % 9 kredi ile yapma imkanını elde et aynı gün aşağı devre kes... ilginç

7. Benzer bir uygulamayı turizm sektöründe de hayata geçirerek, döviz kazandırıcı hizmet veren firmalara yüzde 9'a kadar inen faiz oranlarıyla uzun vadeli Türk lirası finansmanı sağlıyoruz. Proje finansmanı prensipleriyle harcama mukabili ve belge karşılığı kullandırılacak bu krediler için 100 milyar lirası ihracat, 50 milyar lirası turizm için olmak üzere toplamda 150 milyar liralık bir kaynak ayırdık. KOBİ'ler için 250 milyon lira, KOBİ dışı firmalar için 1,5 milyar lira limiti olan yüzde 9'a varan yıllık faiz oranı ve 2 yılı ödemesiz 3 ila 10 yıl arası vade ile kullandırılacak bu kredi paketinin sektörlerimize hayırlı olmasını diliyorum.

açıklama bu şekilde
    tercih ederlermi bilemiyorum
    fakat 2 yıl ödemesiz olması gayet güzel
    e gündoğanı da 2 yıl içinde bitirmeyi planlıyorlar
    ytd

8.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sen gel yatırımlarını % 9 kredi ile yapma imkanını elde et aynı gün aşağı devre kes... ilginç
    ALGYO 'nun devre kesmesine bu hacimlerde aldanmayın derim ben. Bazi kademeler cok dusuk geciyor. Yani kendi dusunceme gore cok amatorce (veya acemice) oynuyor (veya oynamaya calisiyor) birileri tahtada.

Sayfa 505/668 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •