Sayfa 508/1001 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Böreğinde %80 i ithal ediyormuş Hellenlerden

Hatta turkish delight bile

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hangi firma bunlar evladım?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Kredi çekenlerin satın aldığı ev ve araba sahiplerinin, gelen bu paraları döviz olarak değerlendirmiş olmalıki dövizde alımında artış gözlenmiş.
    Verilen her TL kredinin 2.şahısa geçtiği zaman döviz ve altına dönme ihtimali yüksek gözüküyor.Çünkü satanların büyük kısmı nakite geçmek için satıyordur.Tekrar yeni bir ev ve araba almayı planmamışsa.

TCMB : Yabancı para zorunlu karşılık oranları, tüm bankalar için tüm yükümlülük türlerinde ve vade dilimlerinde 300 baz puan artırılmıştır . Alınan bu kararla, piyasadan yaklaşık 9,2 milyar ABD doları tutarında döviz ve altın cinsinden likidite çekilmesi beklenmektedir.

https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...020/duy2020-37

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Burda bi alıntı görükmuyo
    Gönül gözüyle mi okuyak bunu?
    Fotosunu çekmiş daha ne yapsın...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Sn Tinaz sabah sabah Gaya abimizi sen mi rahatsiz edim uyandirdirdin? Birakin adam guzellik uykusunu alsin yahu. Alaalaaa

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Alın yahu montajlayın, ölmüş eşşek kurttan korkmaz!
    Dedede arkada asıyor kesiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Yok yok kesin camako uyandirmistir onu. Rallici baskanla bu bizim sevgili camako guzuyu bile yerin 7 kat dibine gomdurmeye sebep olmustur. Gazablarindan Allah saklaya.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Alın yahu montajlayın, ölmüş eşşek kurttan korkmaz!
    Abi sen manşet mi oldu ?. Bence bu sayfayı çerçeveletip saklamak gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 508/1001 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •