Sayfa 509/1001 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    olabilir. Şimşek gelecek dertler bitecek tarzında konuşanlara hep demiştim Şimşek demek ilave vergi demek, buna hazır mısınız diye.
    ben borsaya da el atacağını düşünüyorum. karlara stopaj alınmasını bekliyorum mesela.
    Bir orası kaldı zaten el atmadığı ona da el atarsa para daha fazla dövize kayar.

Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Reis sokup sokup çıkarıyor ancak bu vergi zamları yandaş medyada zaten yer almıyor. Yandaş için yine sorun yok pis dış güçler, terörist esnaflar ve sanayiciler der yine reisi olanlardan muaf tutarlar. Adam resmen ölümsüzlük zırhı giymiş, hicbirsey işlemiyor.
    Her şey Chp den ve kılıçtaroğlundan.Onu unutmuşsunuz.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,358
    isveçe onay yok gibi!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Bayram ikramiyelerinin 2 bin TL'ye çıkarılmasının maliyeti 21,7 milyar TL
    - EYT kapsamında emekli olacaklara ödenecek aylıklar ve ek ödemelerin maliyeti 213 milyar TL
    - Hazine'nin potansiyel 100 milyar TL KKM yükü TCMB'ye aktarılacak-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 509/1001 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •