Sayfa 511/1005 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Viop L

1. Putin seçimden önce 1 yıl oteledigi doğalgazın parasinida gitsin bademlerden alsın, Kemal'i baglamaz o borç.

2.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Ben görmedim fakat doğru konuşmuş... Ne varsa batıda var... Ülkesini terkedip Türkiye ye yerleşen Rusdan geçilmiyor, ülkelerinde ne gelir dağılı mı var, ne özgürlük var, ne adelet var... Dümenin batı olacak kardeş
    Batıyı gördük pandemide bütün yaşlılarını ölüme terkettiler.
    Özgürlük varmış adalet varmış yaşlılara bu hak yok herhalde.
    Yaşlıysan yaşam hakkın yok.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    BRSAN a ne diyelim?
    %43 aylıkgetiri ile maşallah.

Sebebini bilmiyoruz, altın, gaz, petrol
    gibi haberleri olabilir, takipte etmedim..
    (PD/DD değeri oldukça düşük.)

Senet dediğin budur.
    üstad senin bölgende benim burnumun dibinde sebebi bu .sen kaçırmışsın .

Borusan Mannesmann, Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) tarafından gerçekleştirilen "Batı Karadeniz Faz 2 DGBH Projesi Çelik Boru Mal Alımı İşi"' ihalesine, Noksel Çelik Boru San. A.Ş. ile kurmuş olduğu iş ortaklığıyla katılmış ve söz konusu ihale 1.158.047.261 TL bedel ile iş ortaklığı tarafından kesin olarak kazanılarak, BOTAŞ'la sözleşme imzalanmıştır.
    İhale tutarı içerisinde Borusan Mannesmann'ın payı 592.081.271 TL olacaktır. Söz konusu boruların sevkiyatı 2023 yılı 2. çeyreğinde yapılmaya başlanacak ve aynı yılın 3. çeyreğinde tamamlanacaktır.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Haklısın da @*Bozkurt, KK ilk turda seçimi kazanırsa İSCTR alım fırsatı zor verir, tavan giden hisse Pay Vadeli de shortçulara yemyeşil piyasada pişmanlık/mutsuzluk verebilir!
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Böyle düşünenlerin eline vere vere geri sararsa? Çok dikkat edin burası Türkiye.
    Seçimi kk kazanırsa oazartesi ve salı tavan
    Kk kaybederse çarşamba dahil 3 gün taban
    2. Tura kalırsa borsa 1. Gün tüm kağıtlarda tabanı görür çözülür mü bilmem 2. Günde bir %5 eksisi olur.
    Tam
    Bul karayı al parayı durumu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2. Tura kalırsa borsa 1. Gün tüm kağıtlarda tabanı görür çözülür mü bilmem 2. Günde bir %5 eksisi olur.
    Tam
    Sanmam. Erdoğan kazanırsa borsa direkt yukarı açar. Borsayı destekleyen asıl bu yönetim...O veya bu şekilde..VF deli gibi mal alır kutlama amaçlı . Sonuçta TL ile alıyor..
    Kılıçdaroğlu kazanırsa belli grup hisselerinde yükselme beklerim. İnceleme falan başlatacağım demeseydi fikrim farklı olurdu. O laf ne olursa olsun spekülatörleri ürkütür..
    Yabancı fonlar da pazartesi sabahı gelmez.. Önce bakarlar. Sonuçta sistem değişiyor. Kimler nerelerin başına görecek görmek isterler. Bakalım muhalefet de bakanlık paylaşımı falan ne olacak....

6.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    Kılıçdaroğlu, Wall Street Journal'a konuştu: Seçilirsem Rusya'ya yönelik yaptırımlara uyacağım; Putin de bilir ki Türkiye, Batı ittifakı üyesidir..

Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin NATO'daki "kilit ülke" rolünü güçlendireceğini ifade etti. Kılıçdaroğlu ayrıca, Türkiye'nin donuk halde olan Avrupa Birliği üyelik sürecini de hayata döndürmek istediğini bir kez daha vurguladı.
    Avrupa birliği ilişkisini donuk bırakmaması iyi olur.
    Rusya konusunda da bu kadar donuklaşmadan biz batıyız sen defol demeden menfaatine bakarsa o da iyi olur.
    Link varsa link alalım bu ara çok alakasız metinler çok alakasız şekil çevriliyorlar.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Haklısın da @*Bozkurt, KK ilk turda seçimi kazanırsa İSCTR alım fırsatı zor verir, tavan giden hisse Pay Vadeli de shortçulara yemyeşil piyasada pişmanlık/mutsuzluk verebilir!
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sanmam. Erdoğan kazanırsa borsa direkt yukarı açar. Borsayı destekleyen asıl bu yönetim...O veya bu şekilde..
    Kılıçdaroğlu kazanırsa belli grup hisselerinde yükselme beklerim. İnceleme falan başlatacağım demeseydi fikrim farklı olurdu. O laf ne olursa olsun spekülatörleri ürkütür..
    Yabancı fonlar da pazartesi sabahı gelmez.. Önce bakarlar. Sonuçta sistem değişiyor. Kimler nerelerin başına görecek görmek isterler. Bakalım muhalefet de bakanlık paylaşımı falan ne olacak....
    Erdoğan kazanırsa borsa yükselebilir. Ama ısctr taban olur. Ben ilk tarafı borsa için değil usctr için dedim kcholde bu gruba uyar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tam
    Tayyar manipülasyonu, ilüzyonu iyi biliyor... Kazanırsa(imkansız ama hadi oldu ya) borsaya taban yaptırmaz, tam tersi varlık fonu ile tutar(önce eksi açar kallavi sonra coşua)...

Kötü senaryo seçimin belirsiz ve kavgalı bitmesi olur, onun dışında ilk reaksiyonlar tatlı olur, sonrası farklı senaryolar...

Sayfa 511/1005 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •