Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Konuya yakın kaynakların Reuters'e verdikleri bilgiye göre, TCMB, Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkez bankaları ile swap anlaşması için görüşmelerde bulunuyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İHA : Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın, yapılan Covid-19 PCR testinin pozitif çıktığı öğrenildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Kavala tutukluluğa devam
    Dolar 11 altıma indi
    Dış güç, Londra hepsi hikaye
    Doları yukarı götüren tek güç kendimiz. Son tedbirler bunu açıkça gösterdi
    Ev sat, araba sat, kredi Çek dolara yatır sonra dıj güçler dıj güçler
    Hani nerde dıj güçler ?

5. iç minnak denilen, ankara kedileri...

EPGİS: 24/12/2021 tarihinde geçerli olmak üzere Benzinde 1,63 Motorinde 1,65 TL/LT indirim gerçekleşmiştir. İndirim oranı kadar ÖTV’de artış gerçekleştiğinden pompa fiyatlarında değişiklik olmayacaktır

7. Indirim babayi alirsiniz demis

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,852
     Alıntı Originally Posted by Ferhatgocer Yazıyı Oku
    Taban ve tavan lar a.o ya göre değil kapanış fiyatına göre sn.radyolog bildiğim kadarıyla.
    Svg radyolok bunu tabi ki biliyordur.
    Onun sormak istediği veya dikkat çektiği konu ortalama bu iken fiyat nasıl buralarda anlamında. Benim anladığım.
    Pek takip etmediğim konu olsa da moda dünyası, borsa öyle bir mecra ki her haberi takip etmek gerekiyor.
    Şimdi merak edilen konuya gelelim. Sanırım bunlar önceden hazırlandığından kış sezonu ürünlere zam yapmayacağız dediler.
    Durum genel panoramaya göre yanlış yorumlandı ki bu gün ilk bahar yaz ürünleri zamlı olacak diye açıklandı.

Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •