Onemli Gunler Banner
Sayfa 511/785 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Siz de ayni endiseyi tasiyorsunuz Sayin Karani ,baskiyi arttiralim buna izin vermeyelim . Hakan Goral a yazdim boyle bir seye izin verip insanlarin hakkinin gasp edilmesine olanak saglamayin diye . Siz benden daha eskisiniz sirkette , goruyorsunuz iste her islemleri saibeli ve yatirimci aleyhine .

Eger ederini bulacaksa ben de kimyasal gubreden cikilma taraftariyim ama bu ederi su anda 800 milyon dolar degil en az 2 kati olmali , yarisini sattigi zaman da yine bize giren giriyor. Ulker ve Dogus Grubu nasil kacirdiysa parayi yurtdisina bunlar cok daha profesyonelce yapacak bu isi anlasilan yuzde 50 nin hakkini gasp ederek . Sayin Karani ve Cemal Bey gibi ortaklar oldugu surece bu isin pesini birakmayiz ama destek lazim malimizin ucuza peskes cekilmesine abuk subuk raporlarla degerlemeler ile satilmasina razi olmamamiz gerek . Hak ettigi deger uzerinden bir ortaklik olursa hepimiz bu beladan kurtuluruz

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın arkadaşım bu tekfen şirketi hükümete yakın değil bildiğim kadarıyle . hiçbir devlet ihalesi almamış.yokmu SPK DA BİR TEK NAMUSLU BİR KİŞİ?ELBETTE VARDIR . bu işin peşi bırakılmaz ortaklar.hırsız haraminin kıçından kan kustururlar ....madem şirket çok karlı hırsızlık yapılıyor geri aım yapsın patronların çalarak orrospu nçocukluğu yapmalarına gerek kalmaz değil mi?(şayet hırsızlık yapıyorlarsa?)ALİ PANDIR YAŞINI BAŞINI ALMIŞ ÇOK ÜNLÜ BİR KİŞİ %48.61 İN hakkına tenezzül edecek biri değil biliyorum.çok nufuzlu tanıdıklarım var konuya bir el atayım bende.ne demişler çivi çiviyi sökermiş.
    Ortak

Lafla peynir gemisi yürümüyor

Bak 16 ay oldu

2 tane çocuk edecek nerdeyse

Adam daha limanların yerini bilemiyor

Ne zaman jübile yapacağını bilmezsen böyle tezil olursun

Bitmiştir

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Siz de ayni endiseyi tasiyorsunuz Sayin Karani ,baskiyi arttiralim buna izin vermeyelim . Hakan Goral a yazdim boyle bir seye izin verip insanlarin hakkinin gasp edilmesine olanak saglamayin diye . Siz benden daha eskisiniz sirkette , goruyorsunuz iste her islemleri saibeli ve yatirimci aleyhine .

Eger ederini bulacaksa ben de kimyasal gubreden cikilma taraftariyim ama bu ederi su anda 800 milyon dolar degil en az 2 kati olmali , yarisini sattigi zaman da yine bize giren giriyor. Ulker ve Dogus Grubu nasil kacirdiysa parayi yurtdisina bunlar cok daha profesyonelce yapacak bu isi anlasilan yuzde 50 nin hakkini gasp ederek . Sayin Karani ve Cemal Bey gibi ortaklar oldugu surece bu isin pesini birakmayiz ama destek lazim malimizin ucuza peskes cekilmesine abuk subuk raporlarla degerlemeler ile satilmasina razi olmamamiz gerek . Hak ettigi deger uzerinden bir ortaklik olursa hepimiz bu beladan kurtuluruz
    Ortak

En az 1.5 milyar dolar etmeli

Yine bir PwC raporu, ile OCP’ ye peşkes edilmesin

Başından beri söylüyorum kovuk ablanın dönüşünde bir iş var

Güvenmiyorummmmmm

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Kotu yonetimden ziyade niyetin kotu oldugu daha aldigim ilk gunden beri farkindayim, pandemi doneminde ne mal olduklarini gorduk . Sonrasini zaten sayin Karani yazmis . Valla o dediginiz mevzuyu ogrenmek sirketin icinden birinin bir bilgidir pek arastirmakla bulunmaz sayin cantaci71 , zor yerden sordunuz ama es dost akraba ipekciler erktinler birileri is yapiyordur oralara heralde arka planda gozukmeyen yamyamlari var sirketin . Benim aldigim duyum Tekfeni tekfen yapanin necati akcaglilar oldugu , onun koydugu kisi de esin mete de torosu bu gunlere getiren kisi . Toros ve limanlar mukemmel durumda mi degil ama ben yaptigi kara bakinca rahatsiz degilim toros u yonetenlerden. Hakan Bey de takip ediyorum kendisini vizyonlu bir yonetici koc grubundan gelme . Ama digerleri komple yamyam
    Sayın ortak

Gunun birinde o devirlerde TEKFEN’de Calismis birisini Bulursan direk sor

Aslinda bu internet te her sey var

“Toros + ceyhan + mimar” dizinini google edince asagidaki Firma geliyor :

https://www.mimariatolye.com/projeler/

Ama esas dedikodu bu firma sahiplerinin “damat” olduğu yolunda …..

Kimin damadı acaba

KY’ nin parası nerelere - kimlere gitmiş acaba ??

5. Geçen haftaki hacimli yükselişinde çok pampiş bir grup mal almış. İnanılmaz trade yaparak para kazanıyorlar..30 aşağı 30 yukarı 50 aşağı 50 yukarı..
    İhya etti bizi valla al-satla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    satmış çok muhterem efendiler yine
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by Cantaci71 Yazıyı Oku
    Sayın ortak

Gunun birinde o devirlerde TEKFEN’de Calismis birisini Bulursan direk sor

Aslinda bu internet te her sey var

“Toros + ceyhan + mimar” dizinini google edince asagidaki Firma geliyor :

https://www.mimariatolye.com/projeler/

Ama esas dedikodu bu firma sahiplerinin “damat” olduğu yolunda …..

Kimin damadı acaba

KY’ nin parası nerelere - kimlere gitmiş acaba ??
    O kadar Kucuk bir ise tenezzul eden , buyuk islerde ne yapar kimbilir

8. #TKFEN’in kurucularından olan 97 yaşındaki onursal başkan Ali Nihat Gökyiğit bugün 22,90₺-23,16₺ aralığından 209.822 lot sattı. Böylece kendi adına ve adını taşıyan holding adına olan paylarının oranı %15,70’e düştü.

Sayfa 511/785 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •