Sayfa 512/1002 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Bank of america gelecek yil petrol fiyatlarının 100 dolara çıkmasını bekliyor.

eşel mobil ile nereye kadar dayanacaklar
    Son düzenleme : paramanya; 25-06-2021 saat: 23:53.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bank of america gelecek yil petrol fiyatlarının 100 dolara çıkmasını bekliyor.

eşel mobil ile nereye kadar dayanacaklar
    Eğer bu beklenti gerçekleşir ise dünya borsalarında beklenen büyük realizasyon da 2022 de gerçekleşir EW analizlerinin gösterdiği gibi.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Burada da yazmıştım, vatandaşın çogunlugu dolar euro sterlin altın rallisini kacırdı ve kacıracak muhtemelen. Gecen yaz konut fiyatları tavandayken bir cok uyanık vatandasımız konut almıstı. Ben de güzel fiyatlardan satmıstım o ara. Orada baya bir dolar bozumu oldu milletimiz tarafından.

Bu sefer devlet ekside bankalar ekside ve halkın rezervi de pek iyi durumda degil sanki.

Doların 9 hedefi tertemiz potada. 10.50 hedefi ise çok uzak degil. Böylece rte 6.90'da grafigin dibini işaretleyip dipten %50 yaptırmıs olacak.

Günaydın hocam sizce 10.50 hedefi tahmini ne zaman gerçekleşecek 10.50 olduğu zaman bist 100 kaç olur?

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Burada da yazmıştım, vatandaşın çogunlugu dolar euro sterlin altın rallisini kacırdı ve kacıracak muhtemelen. Gecen yaz konut fiyatları tavandayken bir cok uyanık vatandasımız konut almıstı. Ben de güzel fiyatlardan satmıstım o ara. Orada baya bir dolar bozumu oldu milletimiz tarafından.

Bu sefer devlet ekside bankalar ekside ve halkın rezervi de pek iyi durumda degil sanki.

Doların 9 hedefi tertemiz potada. 10.50 hedefi ise çok uzak degil. Böylece rte 6.90'da grafigin dibini işaretleyip dipten %50 yaptırmıs olacak.

Günaydın hocam sizce 10.50 hedefi tahmini ne zaman gerçekleşecek 10.50 olduğu zaman bist 100 kaç olur?
    Borsa yatay da giderse dahi dolar bazında yine % 15-20 daha aşağısı olur...Bu da 2023 için ümit verebilir....

5. Viop topiğinden sn. Ugonilli hoca yazmış,

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    bist 100 de 200 günlük ho 1482 de ,bist 30 1486 da .Yaklaştık bu seviyelere. Altına gelirsek kısa ve orta vadeli pozisyonlar azaltılmalı,vadelide ise short flat hayli avantajlı konuma geçer ve 1191 ve 1243 deki boşlukların (bist 100) dolma ihtimali belirir........

Erdoğan: "(Kanal İstanbul Sazlıdere Köprüsü Temel Atma Töreni) Bugün Türkiye'nin kalkınma tarihinde yeni bir sayfa açıyoruz."

Erdoğan: "Boğaz'dan 1930'lu yıllarda yılda ortalama 3 bin gemi geçiş yapıyordu. Günümüzde bu rakam 45 bine ulaştı."

Erdoğan: "Boğaz'da hem kuzey hem güney hem doğu-batı istikametinde her sınıftan ve kapasiteden çok yoğun bir gemi trafiği yaşanıyor."

Erdoğan: "(Kanal İstanbul) Boğaz'ın tarihi ve kültürel dokusunu güvenlik altına almak için de bu projeye ihtiyaç vardır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : “Proje ile amacımız İstanbul Boğazı'nın güvenliğini sağlamaktır"

Erdoğan: "(Bize sorulmadı) diyenlere sesleniyorum. Unutmayın, kime sorulması gerekiyorsa onlara sorulmuş ve yola böyle çıkılmıştır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: Kanal İstanbul'u yaklaşık 15 milyar dolarlık maliyetle, 6 yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz

Sayfa 512/1002 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •