Sayfa 513/981 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    İstenen şey şu galiba, fetö benzeri bir yapılanma olsun bürokraside, bizde 5 yılda bir Seçim yapmış olalım güya bürokraside seçilene yalova kaymakamı muamelesi yapsın. GEÇECEKSİNİZ.
    Siz gibiler seçileni bile yalan dolan hile hurda hukuksuzca iki tur yok etmeye çalışırken mi bu lafları zırvalıyorsunuz..
    Geçtik geçtik, merAK etme hem de öyle bir geçtik ki içiniz dı$ınıza çıktı..

Devler mevcut TL pozisyonları nedeniyle şimdilik tepki göstermeyi kendileri açısından uygun görmeyebilir ve şimdilik izlemekle yetinebilirler. Bu nedenle gelecek hafta kurlarda beklenenin aksine oldukça sakin bir seyir izleyebiliriz.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Asıl saat 2 de belli olur.vatandas internetten almaya alıştı.sabah 9.da yön az çok belli olur.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben bu sefer yabancının da yön verici olacağını düşünüyorum. O nedenle 23:00 dan sonra sinyaller gelecek gibi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Merhaba,

tam olarak saat kaçtı bu fiyatları aldığınızda
    Serbest piyasa aradaki marj fazla oluyor bı yanlışlık var

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    Serbest piyasa aradaki marj fazla oluyor bı yanlışlık var

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sirkeci de bazen spotta spekülasyon yapanlar olabiliyor böyle hareketli günlerde .O nedenle bazen sürüm hacmini yükseltmek için marjı daraltabiliyorlar.

Ek olarak bölgedeki turistlerin hacmi de yardım ediyor. O bölgeye has dövizbürolarında fazla döviz birikiyor. En yüksek karı marjı daralttıklarında elde ettikleri zamanlar olabiliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Devler mevcut TL pozisyonları nedeniyle şimdilik tepki göstermeyi kendileri açısından uygun görmeyebilir ve şimdilik izlemekle yetinebilirler. Bu nedenle gelecek hafta kurlarda beklenenin aksine oldukça sakin bir seyir izleyebiliriz.
    İhtimal dahilinde. Kuru bir sure daha baskilayacak imkan da var. Kayisin kopacagi ani bekliyorum o yuzden. Yarin 6,50 olsa satmayik zaten. O yuzden kisadaki hareketleri pek onemsemiyorum. Hedefe bakiyorum.

8. Bir Micotakisimiz eksikti o da geldi. Miço naber lan keraneci

Sayfa 513/981 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •