Sayfa 529/570 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    Arkadaşlar fenerbahçe beşiktaş maçı için bir şeyler söyleyin ....nasıl biter sizce
    fenerbahçe formda ama derbiler belli olmaz.nevzat bey ben adanalıyım adanademirsporun şampiyon olmasını isterim, geçen yıl kagümrüğe elendiler inşallah bu yıl şans yaver gider

2. hedefi vardı flama yaptı üçgen yaptı destek dirençler çalıştı şimdi 3.temasta hacimli yukarı çıkması kaldı. Katar geldi durduk yere aklıma limana ortak mı olacaklar veya direk satın mı alacaklar düşüncesi geldi bu düşünce sadece bnde mi var acaba Yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    fenerbahçe formda ama derbiler belli olmaz.nevzat bey ben adanalıyım adanademirsporun şampiyon olmasını isterim, geçen yıl kagümrüğe elendiler inşallah bu yıl şans yaver gider
    ben de beşiktaslıyım ama derbi maçları belli olmaz gönül ister anadolu takımı şampiyon olsun o ayrı .beşiktaşlıyım ama beşiktaşlı olmak önemli degil çok sıkıştı maçı alırsa yol alır ondan bu kadar çok ilgi yarından sepete atmalımı diye düşünüyorum .

4.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    hedefi vardı flama yaptı üçgen yaptı destek dirençler çalıştı şimdi 3.temasta hacimli yukarı çıkması kaldı. Katar geldi durduk yere aklıma limana ortak mı olacaklar veya direk satın mı alacaklar düşüncesi geldi bu düşünce sadece bnde mi var acaba Yatırım tavsiyesi değildir
    nevzat bey ağer tahta sahibi yeterince mal topladıysa flama, üçgen, destek direnç hacim bahane olur, nerede duracağı belli olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by dagtek Yazıyı Oku
    katarlilar in iki liman alıp yatırım yapması liman işletmeciliğinin karlı olduğu ve onlerinin açık olduğunu gösteriyor.unutmayin ki borsa bir yıl sonrasını satın alır..daha yol uzun..ytd
    inşallah. Birinci limanları net leşti .ikinci liman bizimki. Olursa muhtesem olur albayraklar cin gibi bunu becerirler bellimi olur

6.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    nevzat bey ağer tahta sahibi yeterince mal topladıysa flama, üçgen, destek direnç hacim bahane olur, nerede duracağı belli olmaz
    aynen dostum doğru diyorsun ..çanak bekliyorum bende .çanakta zirve ve dip çalışması ortalama şu an. 62 80 i gösteriyor nasip diyelim orda bir çaarpışma gevşeriz eski zirveyi dip yaparız 45 leri .sonra ortamda muhteşemse güzelde haber olursa beklenti bizi desteklerse .bir çanak ta orda yaşarız inş bu temenni sadece görüşüm yanlış anlaşılmasın bol kazançlar..her kese.......

7. Ege Gübre de kârı nı nemrut körfezindeki limanı sayesinde yapıyor ispanyollardan almışlardı yani borsada tek liman şirketi bu değil Ege Gübre de bu iş kolunda büyüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    ege gübre de kârı nı nemrut körfezindeki limanı sayesinde yapıyor ispanyollardan almışlardı yani borsada tek liman şirketi bu değil ege gübre de bu iş kolunda büyüyor.
    muhterem borsada tek liman trabzon limanı .ege gübrenin iştiraki bağfaşında limanı var iştirak isterlerse bunu halka arz edebilirler kazanç ordan gelebilir o ayrı yanlış anlamayın limanı olup da borsada olan bir kaç firma daha var çimento şirketide dahil. Mesela kola anadolu efesin iştiraki ve borsa da hatta anadolu efesten degerli borsa da normalde efes 10 katı yüksek olmalıydı ama borsa burası. ege gübre nin de iştiraki bilanço ordan geliyor katkısı çok .ama ege gübre halka arz edilmiş gübre işi yapıyor yıllardsır sadece limandan gelir elde ediyor .trabzon limanı borsada ulastıırmada tek liman iştiraki var hatta borsaya acsalar bize yarar saygılar dostum

Sayfa 529/570 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •