Sayfa 535/1001 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,850
    Bak bir şey daha yazayım,ki bunu delika na da yazmıştım (başkana göre selenfdi.ben bilmiyorum) elliotun zaman analizini yapıyormusun?
    Sizin 3 daha 1 bile değil .Bir dostl .Son mohikan stil.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, TBMM Genel Kurulu’nu 25 Temmuz saat 15.00’te toplantıya çağırdı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

İletişim Başkanlığı : Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında 50.7 milyar dolarlık anlaşma

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün (19 Temmuz) gerçekleştirdikleri Birleşik Arap Emirlikleri ziyaretleri vesilesiyle Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında muhtelif alanlarda 13 belge imzalanmış ve kabul edilmiştir.

Bu çerçevede iki taraf, Türkiye Cumhurbaşkanı ve Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı’nın başkanlık edecekleri bir "Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey" kurma konusunda mutabakata varmışlardır. Söz konusu Ortak Mutabakat’la Birleşik Arap Emirlikleri’yle ilişkilerimiz stratejik ortaklık seviyesine çıkartılmıştır.

Enerji, ulaştırma, altyapı, lojistik, e-ticaret, finans, sağlık, gıda, turizm, emlak, inşaat, savunma sanayii, yapay zeka ve ileri teknolojiler gibi alanlarda mevcut iş birliğinin derinleştirilmesi kararlaştırılmıştır. Söz konusu alanlarda imzalanan anlaşmaların toplam tutarı 50.7 milyar dolardır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Şimdi merak ettiğim konu. Kendisini azarbeycanlı olarak biliyorum .Acaba orada askerlik süresi ne kadar?
    Niye burada askerlik işine soyunuyor?
    Müritleri vardı burada caf caf yazan,bu konularda ne düşünüyor?
    Ben askerlik süremce hep ben askerliği az yapsam ülkeme daha faydalı olurdum diye düşümmüşümdür.
    16 Ay yedek subay olarak askerlik yaptım.Kurulu işimi bıraktım.
    Bu yüzden kısa döneme bende karşı değilim ama,yapsaydım yüksek perdeden sallamazdım.
    Refabanın yazdığı gibi;kesskin nişancılık var,atış eğtimini orduya veririm,Kıbrısa bıraksalar tampon bölgede her çalının altını bilirim.
    BUNLARA SORSAN ELİNE SİLAH ALMAMIŞTIR.Yazık
    Azernaycanlı değil azeri kökenli ığdır doğumlu kars ve ığdırda sayısal plarak yoğundurlar. Doğru biliyorsam karsın 3 te 1 i ığdırın yarıya yakını olabilir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Tüm televizyonlar Ekonomik çöküşü değil Gene Chp yi konuşuyor.

İlizyon ve yalana devam akp dünyasında.

Emekli maaşları değil Chp iyimi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

30 krş luk karpuz 9.90 TL olmuş.

Tarım bitmiş.

rusya buğday koridorunu kapamış.

Buğday üretmeyi konuşmuyoruz.

Niye buğday ithal ediyoruz.

Dünyada Gıda fiyatları düşerken bizde niye artar?

Vergiler niye bu kadar çok artar.

Fakir ve zengin niye aynı vergiyi öder.Kdv

Niye Kamuda tasarruf yapılmaz?

Vergi CEHENNEMİ ÜLKE olduk.

Burada vergi ödememek için kaçanların ÜLKESİ olacağız.

Alan olursa tabiki.

Bir salak biziz 20 milyon yabancı burada.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2023-YKS) Sonuçları Açıklandı

Sayfa 535/1001 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •