Sayfa 54/1000 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Bizi S-400 tarafından daha rahat sıkıştırmaları için bir sebep olur bu Rus yapımı silahlarla Abd elçiliklerine vs. saldırılar. Dikkat etmek dış politikayı çok doğru kurmak gereken yeni bir döneme giriyoruz. Iran vs Abd ya da Iran vs Saudi sıcak savaşları olursa bunlar döner dolaşır bize vurur.
    https://tr.sputniknews.com/ortadogu/...tirmandiriyor/

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    evet bende dışarıda olsam eğleneceğim
    Evet arada düşünüyorum,avrupada falan yaşasam her gün hangi ülkenin medyasını ve gündemini takip ederdim diye düşünüyorum
    valla bizimkinden daha ilginç ve heyecanlı ülke yok.Ha ırak suriye libya vs falan ,onları artık elbet ülkeden saymıyorum.

3. Allah göstermesin savaş benzeri birşey olursa petrol biz yakmaz mı? herşey ateş pahası olmaz mı. gübre mazot başta olmak üzere girdiler....

4.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Allah göstermesin savaş benzeri birşey olursa petrol biz yakmaz mı? herşey ateş pahası olmaz mı. gübre mazot başta olmak üzere girdiler....
    En küçük derdimiz petrol fiyatları olur bence öyle bir durumda. Sınırımızda iki büyük ülke savaşırken tarafsız kalmamız sanmıyorum ki ihtimal dahilinde olsun.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

5. Vurulmamak gibi bir şansın zaten yok ki.

Trump koyu Evangelist. Mike Pence ve diğer ekibi de koyu Evangelist.

Evangelist inancına göre Nilden Fırata kadar büyük İsrail devleti kurulmalı. Sonra İsa yeryüzüne tekrar dönmeli. Sonra kıyamet kopmalı. İsrail im siyonizm inancı ile Evangelist lerin stratejileri en azından Büyük İsrail devleti kurulana kadar örtüşüyor.

S400 alsan da saldıracaklar almasan da saldıracaklar. Mutlaka saldırmak için başka bir bahane uydururlar.

Çünkü Evangelizm dinleri böyle emrediyor. Ve şu an ABD ve İsrail yönetimlerindekiler koyu dindar ve fanatik tipler.

Burada oyunu bir tek Çin ve Rusya üzerinden küreselci Paganistler bozabilir. Yoksa bizim ABD nin gölgesi ile bile sidik yarıştıracak teknolojimiz ve paramız yok.

Ancak Türkiye bazı hadis lere göre kıyamete kadar varolacağı için bir şekilde bölünmeden hayatta kalmayı başarabilecektir. Hadisler sahih ve doğru ise bir sebep vücuda gelir ve Evangelistler + Siyonistler amaçlarına ulaşamazlar.

Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Bizi S-400 tarafından daha rahat sıkıştırmaları için bir sebep olur bu Rus yapımı silahlarla Abd elçiliklerine vs. saldırılar. Dikkat etmek dış politikayı çok doğru kurmak gereken yeni bir döneme giriyoruz. Iran vs Abd ya da Iran vs Saudi sıcak savaşları olursa bunlar döner dolaşır bize vurur.

Efes son anlara kadar iyi dayandı fark bi anda 12 ye çıktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Allah göstermesin savaş benzeri birşey olursa petrol biz yakmaz mı? herşey ateş pahası olmaz mı. gübre mazot başta olmak üzere girdiler....
    yıllardır savaş içinde yaşayan ülke paraları tl.ye karşı değer kazanıyor
    savaşın belki de bizim ekonomiye ateşleyici bir etkisi olur..?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 54/1000 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •