Sayfa 546/1002 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. '' Sedat Peker'in Demirören ya da Pamukören Grubuyla ilgili ucunu gösterdiği Kemer Country vurgununu tüm detaylarıyla anlattım. İstanbul'un gözbebeği Belgrad Ormanlarının içinde işadamları, sanatçılar, futbolcular, şarkıcılar ve siyasetçiler tarafından ortaklaşa biçimde nasıl talan edildiğini, bu işte en büyük vurgunu Kemer Country'e çöken Pamukörenlerin nasıl yaptıklarını anlattım. Halka ait ormanlar üzerinden yapılan vurgun, ikinci bir vurguna çevrilip Ziraat Bankası soyuldu ve Doğan Grubu'nun satın alınış finansmanı nasıl çıkartıldı. Olayı tüm detaylarıyla hap gibi anlattım. Türkiye tarihinin en efsane vurgunlarından, talanlarından biri bu... ''

https://www.youtube.com/watch?v=-ecu...heriG%C3%BCven
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Soma Maden Faciası'nın yeniden görülen davasında, Bilinçli taksirle öldürme ve yaralamaya neden olma suçlamasıyla yargılanan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan 20 yıl Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Evinç beraat, mühendisler Efkan Kurt ile Adem Osmanoğlu 12 yıl 6 ay hapis cezalarına çarptırıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,650
    Son zamanlarda haberleri görüp okuduğumda haklılığımız tekrar pekişiyor,zamanında devamlı belirtmiştik,ama bu kadarda olmaz dedirtiyor,bunlarıda Peker sayesinde öğreniyoruz ve hiç biride yalanlamıyor kem,küm ediyorlar...Zaten durum ortada,128 es geçtik 220 milyar dolar toplam iç-dış borç 19 senede nasıl 1 trilyon doları aştı ondan belli.

bu DAVA, DAVA dedikleri nedir allah aşkına
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu DAVA, DAVA dedikleri nedir allah aşkına
    DOLAR ve

Onun Yeşili

En sevdikleri.

Bende çocukken kandırılmışım.Ben yeşili severiz derken doğanın ve ağaçların yeşilini sanırdım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 546/1002 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •