Sayfa 551/1002 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Fed Başkanı Powell: Ekonomiye güçlü destek sağlamaya devam edeceğiz

Powell: Ekonomide toparlanma tamamlanmadı, riskler devam ediyor

Fed Başkanı Powell:
    - İşgücü piyasasının iyileşme hızı inişli çıkışlı
    - İstihdam büyümesi üzerinde baskı yaratan faktörler önümüzdeki aylarda azalacak
    - Salgından en çok etkilenen sektörler zayıf da olsa iyileşme gösterdiler

Fed Başkanı Powell:
    - Enflasyon son aylarda kayda değer şekilde arttı
    - Enflasyonun yavaşlamadan önce önümüzdeki aylarda yüksek seyretmeye devam etmesi büyük olasılık
    - Enflasyonda harcamalarda toparlanmadan kaynaklı yukarı yönlü baskı görünüyor

Fed Başkanı Powell:
    - Arz darboğazı etkileri enflasyon üzerinde öngörülenden daha büyük yukarı yönlü baskı yaratıyorlar
    - Ekonomide yeniden açılma süreci öngörülemez
    - Enflasyon beklediğimizden daha yukarı dönebilir ve daha ısrarcı olabilir

Fed Başkanı Powell:
    - Uzun vadeli enflasyon bekleyişleri Fed hedefi ile daha geniş olarak tutarlı görünüyor
    - Eğer enflasyon bekleyişleri çok yukarı gider ise politikada ayarlama yapmaya hazırız
    - Virisün yeni varyantları risk yaratıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed Başkanı Powell:
    - Katılımcıların çoğu faiz artırımı için şartların önceden tahmin edilerden daha erken karşılanacağını tahmin ettiler
    - Faiz artırımı ekonominin güçlü olduğu anlamına gelecek
    - Faiz artırımından sonra da politika oldukça destekleyici olmaya devam edecek

Fed Başkanı Powell:
    - Fed hedeflerine doğru önemli ilerleme hala çok uzakta
    - Komite bugünkü toplantıda hedeflere doğru ilerlemeyi tartıştı
    - IOER'in yükseltimesinin politika duruşuna etkisi yok

Fed Başkanı Powell:
    - Bu toplantıyı "varlık azaltımını konuşmayı" konuşma toplantısı olarak değerlendirebilirsiniz
    - Eğer hedeflere doğru ilerleme devam eder ise, önümüzdeki toplantılarda varlık azaltımı için bir planı değerlendirmek uygun olacak

[B]Powell: Şu an faiz artırımını tartışmak için oldukça erken/B]

Powell:
    - Tahvil alımını azaltma kararını açıklamadan çok çok önce bunun iletişimini yapacağız
    - Tahvil alımlarının azaltılması konusunda zamanlama vermeyeceğim, çok çok erken, önce daha fazla veri görmeliyiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

bugün saat14.00 de PPK toplantısı varmış.. faizler ne olacak beklemede piyasa..

şahsım olarak bir indirim beklememekle birlikte mb patronajının siyasi yönetimde olduğunuda unutmamak lazım diyorum..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Amerikan dolarının patronu Fed, Faizle elleşmediyse, Bizim ' faiz haramdır' diyen zevaat hiç elleşmez..!!..
    Bence...

5.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bugün saat14.00 de PPK toplantısı varmış.. faizler ne olacak beklemede piyasa..

şahsım olarak bir indirim beklememekle birlikte mb patronajının siyasi yönetimde olduğunuda unutmamak lazım diyorum..
    yani doları 10 yapmak istiyorsa reis..

denesin.

görsün.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Amerikan dolarının patronu Fed, Faizle elleşmediyse, Bizim ' faiz haramdır' diyen zevaat hiç elleşmez..!!..
    Bence...

faizler yüksek diyorda..

Erdoğan: (Biden'a) Türkiye olarak gerek F-35 gerekse S-400 konusunda farklı bir adım atmamızı beklemeyin, dedim. Çünkü biz F-35'te üzerimize düşeni yaptık.

Sayfa 551/1002 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •